Wątek dotyczący artykułu

MŚ, gr. H: Fatalna passa przełamana po dreszczowcu! - relacja z meczu Polska - Brazylia

Biało-czerwoni pierwszy raz od 1970 roku pokonali na mistrzostwach świata Canarinhos. Wtorkowe zwycięstwo znacznie przybliża ich do półfinału mundialu.

przeczytaj cały artykuł

camel

2 pytania do ogarniętych - 1 Jeśli Brazylia przegra dziś 2:3 będzie miała 2pkt 4-6 w setach i powiedzmy -8 w małych punktach.Polska przegra z Rosją 0-3 czyli 2pkt 4-6 w setach i powiedzmy -10 w małych pkt.Czy taki układ może spowodować że zwycięstwo się nie liczy i Canarhinios mogą awansować????
2 - Czy sędziowie objęci są kontrolą antydopingową?Przecież ten sędzia był naspeedpwany że aż miło

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gromek

Nie mam 100% pewności, bo nie mogę znaleźć na oficjalnej stronie, ale wydaje mi się, że decyduje ilość zwycięstw i Kanary przy komplecie porażek nie mogą awansować dalej. Taki to rozumowania potwierdzają wszystkie komentarze mówiące, że Brazylia MUSI dzisiaj wygrać, żeby zostać w grze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
olbrot

Tak dokładnie! Obowiązuje ilość zwycięstw przed stosunkiem setów. Brazylia musi wygrać, żeby pozostać w grze. Pojawił się ten wątek przy końcówce II grupy i tym czy będziemy przed Amerykanami. Poza tym tak pisze wikipedia (strona mistrzostw nabrała wody w usta...).

| Odpowiedz
blokuj
Gromek

Na oficjalnej stronie mistrzostw weryfikują zasady, żeby jeszcze dowalić obrażalskim Brazylijczykom ;) Nie zdziwiłbym się gdyby pojawił się zapis, że za niestawienie się na pomeczowej konferencji prasowej przed następnym spotkaniem nie przysługuje rozgrzewka... :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
panda25

No właśnie, jak wczoraj ktoś tutaj napisał ("pablo80"?), że nie Brazylijczycy nie pojawili się na konferencji myślałem, że żartuje. Później zajrzałem na stronę FIVB (na marginesie - statystyk nadal nie ma) zauważyłem, że to nie żart. Wypowiadali się tylko Antiga i Winiarski. Coś więcej wiadomo? (za lekturę będę mógł zabrać się wieczorem)

| Odpowiedz
blokuj
bendixt

nie w pierwszej kolejnosci liczy sie ilosc zwyciest a w Twojej sytuacji Brazylia nie miala by zadnego zatem Rosja weszla by z miejsca 1 a Polska z 2

| Odpowiedz
blokuj
panda25

Nie wiem czy ogarnięty, ale podzielę się tym co wydaje się, że wiem. Kolejność to: 1) liczba "dużych" punktów, 2) liczba wygranych meczów, 3) ratio setów, 4) ratio małych punktów.
A więc w tym przykładzie weszliby nasi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.