Wątek dotyczący artykułu

Stephane Antiga nie chce trenować Francuzów. "Szkoda, ale nie. Polska, Polska"

Selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski Stephane Antiga zapowiedział, że nie objąłby kadry swojego kraju Francji, gdyby pojawiła się taka propozycja.

przeczytaj cały artykuł

Artur Pietrzak

A mnie się podoba, że uczy się Polskiego - to rzadka umiejętność ;) No i jest świetny ! Debiut trenerski i mistrzostwo świata - chyba wymarzona sprawa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cz-b-n

On siedzi w Polsce od 7 lat! A podczas przerw nie umie się wypowiedzieć w naszym języku. Nie wyobrażam sobie mieszkać 7 lat w jakimś kraju i tak słabo mówić w tym języku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
blue heart

to poczytaj sobie o możliwościach/ kompetencjach językowych poszczególnych ludzi, o inteligencji językowej i dopiero się wypowiadaj;
dowiedz się, jakie języki Antiga już ZNA - jesteś pewien/pewna, że potrafisz więcej? good for you...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
cz-b-n

Nie mieszkam w żadnym innym kraju niż Polska od 7 lat i nigdzie się nie wybieram. Gdybym pojechał do innego kraju pracować i wiązałbym z tym krajem przyszłość, zrobiłbym wszystko, by po 7 lat mówić perfekcyjnie w języku urzędowym tego kraju.
Do samego Antigi nic nie mam, ale CHWALENIE GO słowami "A mnie się podoba, że uczy się Polskiego - to rzadka umiejętność" w kontekście osoby siedzącej tyle lat w Polsce wydaje mi się dziwne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.