Dyskusja

kibic polonii

przejdź na stronę użytkownika

kibic polonii

człowieku Curyło nie dogadał się z naszym klubem , więc miał iść na wypożyczenie ,czy ja jednoznacznie napisałem że ma iść do Falubazu , człowieku napisałem że jest wolny ,wyluzuj mądralo i czytaj ze zrozumieniem ,bo nie ma tam słowa " idzie do Falubazu " ,chętny się nie znalazł więc miał urlop

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cruel Samoan

Ty jesteś oderwany od rzeczywistości , chłopie temat dotyczył podpisanych kontraktów przez Czaje i Łęgowika w CKM. Odpowiedziałeś na komentarz Legato który zastanawiał sie kto w zwiazku z tym pójdzie na juniorke do ZG(wiadoo że ZG interesowało sie Czają). Ty napisałeś ze został jeszcze Curyło który skończył już wiek juniora! Nie mów że pada deszcz jak ktoś Ci w twarz pluje gościu. Jeśteś dyletant i kłamca bo zanim zrobiłem ten zrzut zarzekałeś sie że nic takiego nie napisałes. Człowieku twój koment odnosi sie do obsadzenia juniorki w ZG i samo nazwisko Curyły w tym kontekscie pokazuje że jesteś laik. Ewidentnie chodzi o pozycje juniorską bo obok Curyły wymieniłeś Pieszczka , naprawde nie łapiesz kontekstu czy do końca bedziesz udawał(?) idiote? Nie chodzi o to czy napisałeś że Curyło pójdzie czy nie tylko o fakt że proponujesz seniora na juniorke a skoro nie ogarniasz włąsnego gniazda to nie patrz na inne. Twój koment dotyczył tego tematu http://www.sportowefak...kontraktem .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic polonii

stajesz się nudny ,zapomniałem że Curyło zakończył wiek juniorski o rok wcześniej od Woźniaka ,masz jeszcze jakiś problem !!!! bo raczej na chwile obecną największy jest w CKM ,a oderwany o rzeczywistości jesteś Ty synku
Bez odpowiedzi !!!!! jasne !!!!!
P.S nie jestem chłopem ,mieszkam w domku jedno rodzinnym a chłopi byli za sanacji i w okresie między wojennym ,teraz to jest producent rolny ,jakbyś bucu nie wiedział

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
kibic polonii

i weź synu zmień awatar ,bo wasz klub nie zasługuję na to aby nosić w herbie klubu Lwa a programy z cyklu " w jaskini lwa" powinny się nazywać" kącik złodzieji ,oszustów i kłamców "

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.