Wątek dotyczący artykułu

Widziane z Rusi Czerwonej (20)

No: nawet na mojej Rusi huk wciąż słychać ogromny. Biją po anulowanym (bo przerwanym) meczu w bidną Ostrovię jak w bęben.

przeczytaj cały artykuł

BMWR69 -600S

PRAWDA BYŁA TAKA NAPISZE JESZCZE RAZA było to celowe zagranie ostrowian, którzy wobec kłopotów jakie dopadły ich w pierwszej fazie zawodów (upadek Alesa Drymla, defekty Maksyma Drabika)i numeru z numerami chcieli, aby doszło do powtórki meczu.-i swiatło zgasło.!!!
NIKT MI NIE POWIE ZE BYŁO INACZEJ TO JEST WAŁ JAK TE ZDJECIA KABLA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SPEEDBOL61

taki jest speedway, upadki defekty są wpisane w ten sport i nic na to nie można zrobić. Zastanów się kolego czy czasami kogoś tu nie obrażasz. Masz nas za idiotów, zgasili byśmy światło przed biegiem naszej najlepszej pary. Człowieku zastanów się, WANDA gdyby nie te głupie defekty była już na widelcu,5 punktów dodaj Ostrovii i odejmij Wandzie wychodzi 26-10 .Gówno wielkie by to nam dało, teraz i tak nie wiadomo czy Ales przyjedzie bo ma finał ligi czeskiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BMWR69 -600S

tak bo nie chchcą aby wszyscy widzieli ,,klub lipa,,PRAWDA jest TAKA NAPISZE JESZCZE RAZA było to celowe zagranie ostrowian, którzy wobec kłopotów jakie dopadły ich w pierwszej fazie zawodów (upadek Alesa Drymla, defekty Maksyma Drabika)i numeru z numerami chcieli, aby doszło do powtórki meczu.-i swiatło zgasło.!!!
NIKT MI NIE POWIE ZE BYŁO INACZEJ TO JEST WAŁ JAK TE ZDJECIA KABLA
takie zagrywki to lipa nie klub.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.