Wątek dotyczący artykułu

Kibice Speedway Wandy wysłali zarządowi Ostrovii "prezent"

Przerwany z powodu awarii oświetlenia finałowy mecz PLŻ2 w Ostrowie Wielkopolskim wciąż wywołuje wiele kontrowersji. Kibice Speedway Wandy Instal Kraków wysłali włodarzom Ostrovii specjalny "prezent".

przeczytaj cały artykuł

Krakowiaczekk

MOZE PAN MARNA PREZESINA BEZ HONORU CHOCIAZ WYSLE JAKIES PRZEPROSINY DLA KRAKOWSKIEGO KLUBU ORAZ PIENIADZE ZA PONIESIONE STRATY A KIBICE Z OSTROWA POWINNI NA PREZENTACJI SPIEWAC GROMKIE "PRZEPRASZAMY" W STRONE ZAWODNIKOW WANDY

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dn9tfw

Najbardziej durny wpis jaki czytałem,prezes Wandy najpierw opowiadał że Ostrów specjalnie prąd wyłączył potem przed kamerą uciekał jak szczur ,następnie Widera przed kamerą,wiem co się stało ale nie powiem,następnie Baran na portalu pisało że prąd wyłączą jak pójdzie coś nie tak, jaka żenada i ty żądasz kasy za poniesione straty ,Wasi z zarządu/ SAMI SMRODU NAROBILI/ gdzie twarde dowody, dlaczego wasz prezes uciekał przed kamerą za pomówienia powinien sam przepraszać bo każdy z nas może kogoś obsrać i zaraz pełno much się zleci.WIĘC POMYŚL ZANIM COŚ NAPISZESZ ,POZDRAWIAM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
dn9tfw

Na każdym meczu jest sędzia to on karze zawodników czy trenerów ma do tego prawo ,jeśli dopuścił do startu zawodników z pomylonymi numerami czy z pomylonymi kaskami to tylko wina sędziego,i jeśli tak było to jego wyłącznie błąd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kaytek

Po meczu wynik może być zweryfikowany. Dlatego nasuwają się podejrzenia... Zawsze można jakimś sposobem doprowadzić do przerwania meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
dn9tfw

Jestem kolego w tym przypadku bezstronny, nie mi osądzać,tylko napisałem co myślę ale nie można nikogo nazwać złodziejem /bo tak mi się zdaje/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.