Wątek dotyczący artykułu

Gollob chciałby mieć Rzeszów w swoim CV - rozmowa z Andrzejem Łabudzkim, prezesem PGE Marmy Rzeszów

Włodarzy PGE Marmy czeka kilka tygodni ciężkiej pracy przy budowaniu składu na kolejny sezon. W Rzeszowie marzą o zespole składającym się z młodych i ambitnych żużlowców.

przeczytaj cały artykuł

Fugiel-z- Rzeszowa

10 minut temu dostałem telefon od osoby będącej w zarządzie PGE MARMY RZESZÓW nie podam nazwiska bo mi kolega łeb ukręci.Jest nagły zwrot sytuacji.Bracia Pawliccy złożyli ofertę do Rzeszowa i ponoć Walasek ma zostać odesłany do Zielonej Góry, bo włodarze wyżej cenią dwóch Pawlickich za te same pieniądze.Emil Sajftudinov, jeszcze dogaduje kwestie związane z karami za nie przystąpienie do meczu, jego manager nie chce na to przystać.Łaguta ma już podpisany kontrakt a Hampel ma być w Rzeszowie 17 października by rozmawiać osobiście z Martą,chodzi o sponsorowanie go w cyklu Grand Prix i jest rozbieżność bo w pakiecie ma być sponsorowany Emil.Tyle wiem na ten czas, będę wiedział coś więcej to napiszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

Wiesz masz szacun, pamietam kiedys tes bajdurzyles o jakims koledze ktory Ci mowil w sprawie okonia:):)) ze Okon wygra sprawe i ze bedzie wyrok po sezonie:):) wiec juz sie nei smieje z Twoich wpisow:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fugiel-z- Rzeszowa

Stary też jestem w szoku ale uwierz mam znajomego, który jest w samym sercu transferowych zawieruch.Będę wiedział coś więcej to napiszę, jako pierwsi się o tym dowiedziecie.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

tzn moez e i Twoj znajomy ma racje, ale w dzisiejszych czasach nei zawsze sie wysyla gdzies oferte , z powodu checi jazdy w danym klubie, lecz po to aby uzyskac wyzsze pieniadze u siebie

| Odpowiedz
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Napisałem jakie mam informacje,nic poza tym.Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie,prawnicy zatrudnieni w Rzeszowie zmieniają umowy ale nie wiem komu i za ile,sytuacja jest bardzo rozwojowa,będę coś wiedział to napiszę.

| Odpowiedz
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Miedziak faktycznie złożył ofertę,Marta która nie zna się na żużlu tak naprawdę była chętna ale Janusz Ślączka szybko wybił jej to z głowy.Powiedział jej że Adrian ma uszkodzony dożywotnio błędnik w uchu i w Toruniu już to wiedzą,tyle wiem.

| Odpowiedz
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Czyli reasumując jak wygra start to dojedzie ale jak przegra to albo wpakuje się w bandę albo kogoś sfauluje,bo nie jest ocenić prawidłowo ocenić odległości.Podobny przypadek miał Jaguś i Morgenstern którzy zakończyli już swoje kariery.Adrian stara się to ukrywać ale upadki,wykluczenia i faule obnażają jego kontuzję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
ZKS STAL RZESZOW

tak, tzn ja nei wierze w te nazwiska:) ale wtedy jak pisal o okoniu nei wierzylem, ze wyrok zostanie ogloszony po sezonie, tzn ma to logiczne wytlumaczenie, ale naprawde nei wierzylem

| Odpowiedz
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Pragnę Tobie jeszcze przypomnieć, że pisałem przed sezonem:
Toruń nie wejdzie do fazy PO,Tarnów nie zdobędzie złota,Gollob będzie miał najgorszy sezon w karierze.Rzeszów awansuje z pierwszego miejsca,Grudziądz nie wejdzie do finału a w finale e-lity będzie Gorzów i Leszno.Wielu Moich przeciwników,zwyczajnie przyznało mi rację ale nie oczekiwałem tego.Nie oczekuje również, umowy o dzieło od sportowych faktów czy też, przeglądu sportowego bo Mnie to nie interesuje.Piszę wam za darmo co się dzieje, mam dobrą pracę a propozycja z owych portali wiązała by się z tak zwaną cenzurą, której nie znoszę.Mnie nie można kupić,wystarczy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Login Nick

A od kogo miales informacje o toruniu,lesznie gorzowie i innych wynikach? Tez od znajomego?:D czyli wszystko bylo ustawione przed sezonem?:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
wookiee78

Hampel nie trafi do Rzeszowa bo wasza Grazynka jest jeszcze bardziej nienormalna niz senator . I on ma w DU>IE uzeranie sie babskiem ktore przyjdzie i bedzie mowic ze ma zle dysze albo zejsc zabek nizej . A na sam koniec obetnie wyplate . Nawet za 8 mylionow . Trafia do was pazeroty na siano jak Piszczek , Laguta czy Bjerre :) W dodatku znowu zbudujecie druzyne z gosci ktorzy sie nie nawidza . I zlecicie z ligi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
OXO

Wie więcej bo ma do tego jescze bardzo wybujałą wyobraźnie.Albo inaczej rozdwoijenie i myśli że jest Martą. Zachowuję się tak jak ona więc może cos w tym jest

| Odpowiedz
blokuj
OXO

Jak widać nie tylko mi to prezszkadza to nie jest forum o Harrym Poterze. Nikt nie lubi czytać takich dyrdymałów i bredni. A napinacze wystawiają laurkę wam(kibicom rzeszowskim) wszystkim

| Odpowiedz
blokuj
z krzyżem na płaszczu

No powiem Tobie "miazga"! Sajfutdinov, Hampel, Pawliccy, Laguta! A co z Gollobem bo Marta w dzisiejszym wywiadzie mówi, że Gollob to zawsze było jej...marzenie, a ona lubi spełniać swoje marzenia i gdy się spełni to natychmiast poinformuje! Wiesz coś na ten temat..?:) A i jeszcze jedno! To Emil zmienił zdanie i jednak przyjmie dziką kartę GP w 2015 roku?:)

| Odpowiedz
blokuj
PatrykZG

Walasek unosi się honorem i szybciej gada niż myśli. Pewno jest mu teraz wstyd wracać z prośbą do Falubazu, ale napewno wie, że odejście to był największy błąd w jego karierze. Pomijając jazdę za darmo w Czewie, to i w Bydzi w te dwa sezony zarobił może ciut więcej niż w ZG w jeden sezon.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.