Wątek dotyczący artykułu

Gollob chciałby mieć Rzeszów w swoim CV - rozmowa z Andrzejem Łabudzkim, prezesem PGE Marmy Rzeszów

Włodarzy PGE Marmy czeka kilka tygodni ciężkiej pracy przy budowaniu składu na kolejny sezon. W Rzeszowie marzą o zespole składającym się z młodych i ambitnych żużlowców.

przeczytaj cały artykuł

Fugiel-z- Rzeszowa

Stary ja nic nie wiem jeszcze 2 dni temu było inaczej piszę co się teraz dzieje.Łaguta już podpisał,Emil dogaduje szczegóły jak również Hampel.Pawliccy złożyli ofertę i są na poziomie jednego Walaska w tym momencie trwają telefoniczne rozmowy i chyba Walasek pójdzie do Zielonki.Jak będę wiedział więcej to coś napiszę, nie chcę pisać bzdur,zadzwoni do Mnie prawnik który przygotowuje umowy to się odezwę.Kwot wam nie podam i poszczególnych paragrafów ale tylko kto będzie jeździł i mniej więcej za ile, w tej chwili w Rzeszowie praca wre.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wookiee78

JH jest najblizej Wroclawia . Pod warunkiem ze wykreci sie z ZG ...kilka chu kur piz i tego typu milych rzeczy i sie uda rozwiazac kontrakt :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wookiee78

hahaha jak oficjalnie :) nie ma zadnej nieoficjalnej rozgrywki :) chyba ze Grazynka wysle Okoniowi teraz ukraincow zeby odzyskac siano ...Po raz kolejny ta pani sie skompromitowala a Wy kibice z Rzeszowa ja jeszcze bronicie . Co wy zesta sie tam naogladali nagich fotek p Marty czy o co chodzi z wasza miloscia .Wiem ze nie widzicie kilku rzeczy w Rzeszy ale ze az tak ...

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

A co Ci będę tłumaczył. Niech Ci będzie na Twoje. Taki właśnie miał być przekaz PZMot zeby tacy jak Ty przyklasnęli zwycięstwo Okonia ;)

| Odpowiedz
blokuj
wookiee78

tacy jak ja moga sobie zalatwic to orzeczenie trybunalu jak beda chcieli w 10 minut :) Szybciej od Marty wyglada na to . Co do Okonia od poczatku bylo wiadomo ze skonczy sie to kompromitacja Marty . Pavlic chcial isc ta sama droga co Okonek ale Jura mial gdzies te peiniadze , chial tylko odejsc z Rzeszowa za wszelka cene :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
wookiee78

no nie wiem bo decyzja trybunalu znaczy mniej wiecej tyle ze i Pavlic i Walasek moga sie teraz domagac zwrotu kasy przed sadem powszechnym ;) Marta nie ma ani Okonia ani Walaska ani Jury w dodatku moze byc zmuszona zaplacic im zaleglosci z poprzedniego sezonu . Ale to nie moja sprawa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fifijabol

Ale o jakich zaległościach Ty mówisz? Pavlic oficjalnie się zrzekł kasy, a Walasek miał wszystko co do grosza zapłacone bez żadnych cięć. Więc nie wiem, chcesz się wykłucać teraz czy jaki masz cel? Jura jaki był taki był, do niego nic nie mam, bo miał choć chłop godność przeprosić kibiców za swój słaby sezon jak odchodził...

| Odpowiedz
blokuj
wookiee78

slaby sezon Pavlica ... moim zdaniem zupelnie normalny w jego wykonaniu :) ja tez moglbym podpisac kontrakt z kims na tej zasadzie obiecujac :)We Wroclawiu w tym roku mial podobne statystyki . Tu 4 potem 6 dwa razy do roku 10 . Ja nie oczekiwalem 15 w kazdym meczu .

| Odpowiedz
blokuj
wookiee78

ja widze taki ze to babsko nie ma pojecia o zuzlu . Przytocze Ci historie o ktorej pewnie slyszales . Wiesz jak skonczylby sie dla was ten sezon w ktorym spadliscie gdyby nie to ze Grazynka jest nienormalna . Na pudle , moze nawet na najwyzszym stopniu . Poszlo o 45 tys euro . Ktore z tego samego powodu co Pavlicovi obciela sirRudemu . Sklad z Jasonem i Gregiem pozamiatalby w tej lidze . Ale wyladowaliscie z Nickim ...i to jest cala Marta . Ale to dobrze bo moze znowu sie utrzymamy za 5 mln

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

No co ja Ci chłopie poradze, taki mamy klimat. Mam sobie w łeb strzelić z tego powodu? Jest jak jest, w pewnych sprawach ma kobieta racje, a pewne rzeczy widzi inaczej. Gdyby się tak wszyscy ze sobą zgadzali, to nie trzeba by było sądów, nie było by wojen, i wszyscy byli by zdrowsi, żyli długo i szczęśliwie...

| Odpowiedz
blokuj
wookiee78

:) nic w sumie nie mozesz poradzic . Ja kibicuje bardziej zawodnikom niz klubom . Mam dosc tego chlamu zwanego polskim zuzlem . Wole szwedzki klimat , z walem ziemi zamiast krzeselek , wlasnym browarem i grillem ktory mzesz rozpalic . Bez debili ze sektorowkami dracych ryje o pokonaniu kur . Robieniu dziur w torach itp itd .

| Odpowiedz
blokuj
Skit

i tu sie z Tobą zgodzę chętnie wybrał bym się na zawody z 4-pakiem grilem i dziewczyną plus jakiśś koc ładna pogoda i nic więcej mi do szczęscia nie potrzeba

| Odpowiedz
blokuj
wookiee78

bo tak powinno byc , to nie jest opera zebys mial siedziec na krzeselku bardziej cos blizej rajdow samochodowych i motocrossu :)

| Odpowiedz
blokuj
Skit

byłem par razy na Rajdzie Rzeszowskim i atmosferka zaje*sta grill piwko znajomi i można tak siedzieć przy okazji oglądając jak sięścigają

| Odpowiedz
blokuj
wookiee78

ja bylem w tym roku na TT na Isle of Man to jest dopiero zabawa ...i tak pieknie pachnie tam smiercia :) zobacz sobie ten film ...Wrocilem nacpany szczesciem

| Odpowiedz
blokuj
wookiee78

tak wlasnie :) 25 ofiar smiertelnych od 200o roku w sumie prawie 200 chyba . 300 na godzine po normalnych drogach z budynkami zwierzetami domowymi i takie tam ...czasam zdarzaja sie wypadki jak ten Connora w 2010 r

...On byl 3 w tym roku :)

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

No widzisz, taka nasza rola, iść na mecz i kupić bilet oglądać widowisko i wdychać metanol. Na reszte wpływu nie mamy. A komu nie odpowiada, to musu nie ma by przychodzić na stadion. Taka kolej rzeczy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kaytek

Fugiel niczym night zaprawiony w kompromitacjach(czy jak woli night kompemitacjach) brnie dalej w guano bo wie że i tak jest już cały wysmarowany i się nie wyczyści.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.