Wątek dotyczący artykułu

Gollob chciałby mieć Rzeszów w swoim CV - rozmowa z Andrzejem Łabudzkim, prezesem PGE Marmy Rzeszów

Włodarzy PGE Marmy czeka kilka tygodni ciężkiej pracy przy budowaniu składu na kolejny sezon. W Rzeszowie marzą o zespole składającym się z młodych i ambitnych żużlowców.

przeczytaj cały artykuł

Skit

Chyba że taki sklad
Emi i Grisz- o 4 mln
Walas Gollob Larsen - ok 4mln
Junior - 1 mln
i się mieści w 9 mln
doliczyć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krakowiaczekk

A budzet klubu to tylko kontrakty ??? a organizacje meczów to kiladziesiat tysiecy za 1 mecz,etaty w klubie (prezes społecznie robi ,ksiegowe itp ?)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tom26 rzeszow

O tych 15 mln to bylo w wywiadzie dla Nowin.W poniedzialkowym dodatku "stadion"mozna bylo o tym przeczytac.Z tego co slyszalem wczesniej mowa bylo o 9/10 mln z czego 4 wylozylo by PGE.
Marta liczy na wieksze wsparcie miasta i pozostalych sponsorów,ale jakos nie chce mi sie wierzyc,zeby budzet dobił do 15.Bo po co az tyle?.Dream team'u raczej nie beda robili,co potwierdza w powyzszym artykule Łabudzki.

| Odpowiedz
blokuj
z krzyżem na płaszczu

Ja p******ę! Czy Wy w tym Rzeszowie nie potraficie czytać ze zrozumieniem?/bez urazy/! Ja tez to czytałem, czytałem dzisiejszy jej wywiad!!! Marta mówi o 15 mln ale...! W jej mniemaniu aby zdobyć "majstra", kupić takich zawodników, którzy to zrobią potrzebna jest własnie taka kwota. Sama mówi, że ona NIGDY nie powiedziała, że taka kwotą będzie dysponowała, a jedynie, że tyle w jej mniemaniu jest potrzebne! Nie dodawajcie czegoś czego nie było!:)))

| Odpowiedz
blokuj
tom26 rzeszow

Wlasnie przed chwila przeczytalem go.Widocznie Pan Ostafinski w trosce o kibiców z tego forum poprosil Marte o sprecyzowanie,co miala konkretnie na myli mowiac o tej sumie:)

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

chlopie nei kompromituj sie, nei wiesz o czym sie pisze a odpowiadasz, poczytaj inne strony, a nie tylko sf to moze bedziesz wiedzial o co chodzi z tymi 15 ilionami, bo taki laik napisze teraz ze mamy sklad za 15 baniek, chlopie opanuj sie

| Odpowiedz
blokuj
z krzyżem na płaszczu

No własnie o tym piszę!!! Tylko laik w chwili obecnej może sadzić, że Marta ma już 15 mln i tyle chce wydać. Ona nigdzie tego nie powiedziała, że tak własnie będzie! Czytaj ze zrozumieniem, a jak nie to proś o wytłumaczenie!:)

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

Przywaliłeś się do niego, że niby coś źle napisał pisząc w gruncie rzeczy to samo a teraz próbujesz udawać że cały czas tak twierdziłeś i to on zmienił zdanie. Żałosne.

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

Nie, ja tylko zauważyłem, że zamiast przyznać że się pomyliłeś i coś źle zrozumiałeś wykręcasz kota ogonem.

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

Hartman to ten od kazirodztwa? Nie, dziękuję. Śledząc całą waszą dyskusję stwierdziłem że próbujesz się wykręcać. Dopiero gdy napisałem o tym pojawił się twój wpis w którym faktycznie pojawiły się słowa o pomyłce.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

jakbym chcial sie wykrecic to bym usunal chlopcze wpis:):) zreszta jakby nawet to nei jest twoaj sprawa, jakos koledze to nei przeszkadz tylko tobie, napisz konkretnie nie lubisz Marty a nie czepiasz sie jakiegos mojego wpisu

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

Ja nie lubię 1,5ak? W żadnym razie dotychczas jedyne co do niej czułem to współczucie i żal nieudolności. W każdym razie zapewniała niezły ubaw jak będzie teraz to się okaże.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

i widzisz a powinienes czuc zazdrosc, bo ona robi to o czym ty marzysz prowadzi klub, z jakim skutkiem to neiwazne, ale ma to czego ty nigdy mial nei bedziesz , a to co napisales raczej sie nazywa zazdrosc a nei jakies bzdety :)pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

Nie jestem tak małym człowiekiem by czegokolwiek komu zazdrościć, cieszę się tym co mam. Czemu powinienem jej czegokolwiek zazdrościć? Ja wolę być sobą. Widzę że się z nią mocno identyfikujesz bo po tym co piszesz widać, że dotykają Cię wpisy o jej dotychczas nieudanych przygodach z żużlem. Co będzie w przyszłości to się okaże.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

wrecz przeciwnie nie trawie jej i zawsze uwazalem ze robi duzo zlego dla naszego zuzla, tylko poprostu twoje wpisy sa tak tandetne ze sie nei da przejsc obok, juz nawet MArta madrzej mowi od ciebie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.