Wątek dotyczący artykułu

Niezłomna Wisła Kraków - nikt tak nie odwraca losów spotkań, jak Biała Gwiazda

Wisła Kraków ma na koncie 24 punkty, a połowę "oczek" zdobyła w meczach, w których musiała odrabiać straty. Żadna inna ekipa T-ME nie jest tak skuteczna w odwracaniu losów spotkań, co Biała Gwiazda.

przeczytaj cały artykuł

kawasaki14

Mieliście swoja okazję parę lat temu i nie wykorzystaliście jej ;)
W ankiecie klikam na "tak", jedno miejsce w EP, dla tak uznanej w naszym kraju marki jak Wisła Kraków, to jedno miejsce mniej dla drużyny która zakończy swój udział w Europie na Q2 i 2 meczach "w tytę".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PrzemekGoool

Wisła nie zagrała w Lidze Mistrzów tylko dlatego, że angielski sędzia w Atenach ich "przekręcił" nie uznając w 100% prawidłowo zdobytego gola na 2:2 w 80 minucie. Nie było wówczas takiej możliwości by Grecy mogli w dziesięć minut strzelić trzy gole, a tyle by ich potrzebowali (5:2, przy 1:3 w Krakowie).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.