Wątek dotyczący artykułu

Znamy kandydatów do Złotej Piłki! Dominacja graczy Realu i Bayernu, "Lewy" pominięty

FIFA wybrała 23 zawodników, którzy mogą otrzymać nagrodę dla najlepszego piłkarza świata za 2014 rok. Wśród kandydatów jest sześciu triumfatorów mundialu oraz trzech wicemistrzów.

przeczytaj cały artykuł

LexoN

Obecność Iniesty to za nazwisko, bo czysto piłkarskich powodów by znaleźć się na tej liście niestety nie dał zbyt dużo.
Brak Suareza? Zero zaskoczenia, to było wiadome od czerwca. Pewnych zachowań się nie toleruje.
Faworytem Ronaldo za kosmiczny rok, ew. ktoś z Niemców. Ale skoro w 2010 nie uhonorowano Xaviego/Iniesty, to teraz zapewne sytuacja się powtórzy i ZP trafi do Portugalczyka (zasłużenie).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Brak Suareza to pewnie przez to zawieszenie(ważny szczegół).W 3 pewnie znajdą się Ronaldo,Messi i obstawiam ktoś między Neuer/Muller/Neymar.Mój typ to Ronaldo,a trener Simeone.Również Loew ma szansę:).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mks89

Brak Lewego to pewnie dlatego że strzelił tylko 20 goli w zeszłym sezonie w lidze. Na własne życzenie zresztą. Gdyby wykorzystał połowę setek jakich miał to strzeliłby 10 goli więcej i nominację pewną. Trudno się mówi. Za rok Lewy wróci na swoje należne miejsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Myślisz,że przez te setki nie dostał powołania?Być może,faktycznie dużo zmarnował okazji,ale i tak grał super mecze niektóre w lidze czy w LM.Prędzej czy póżniej i tak dostanie nominację.

| Odpowiedz
blokuj
mks89

Mam nadzieję że nie tylko dostanie nominację, ale też będzie w czołówce, ale musi strzelić ponad 30 goli i kilkanaście asyst żeby tak było.

| Odpowiedz
blokuj
mks89

Dla mnie Złotą Piłkę powinien dostać Neuer. CR7 na mundialu nic nie pokazał. Neuerowi niektórzy wypomianają że puścił 5 goli z Realem, ale to był wypadek przy pracy, cały sezon fantastyczny, a mundial to była wisienka na torcie.
Moim marzeniem jest doczekać czasu gdy ktoś zdetronizuje CR7 i Messiego, ale nie wtedy gdy będą u schyłku kariery.

| Odpowiedz
blokuj
LexoN

Byłbym mocno zdziwiony, gdyby ZP przyznano bramkarzowi. Nie umniejszam oczywiście jego zasług, ale ten plebiscyt od lat faworyzuje piłkarzy ofensywnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
mks89

To prawda. Promowani są piłkarze ofensywni tyle że ostatnio nagrody przyznawane są za nazwisko jak np. złota piłka dla Messiego na mundialu. Obawiam się że nie skończy to się szybko.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Co ma zachowanie do tego jak gość gra?W poprzednim sezonie grał kosmicznie i pierwsza 6 mu się należy jak psu buda i to minimum.Jak po takim sezonie może nie być na liście,a jednocześnie jest na niej Benzema?Kabaret.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
jerrypl

Brak Suareza? Zero zaskoczenia, to było wiadome od czerwca. Pewnych zachowań się nie toleruje.

Ja np. nie toleruję nurkowań pewnego pana. Tyle że Złota Piłka to nie jest nagroda fair play, tylko nagroda dla najlepszego piłkarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
LexoN

Ja doskonale wiem, że nurkowanie jest totalnie żałosne, ale błagam, nie porównujmy tego z ugryzieniem, za które Suarez dostał 4-miesięcznego bana. Suarez pilkarsko jest lepszy od ponad połowy tych, którzy znaleźli się na liście, ale dla FIFY tamten wybryk i jego konsekwencje skreśliły Luisa z kandydatów do ZP. Proste.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.