Wątek dotyczący artykułu

Świece dymne, race, petardy. Chorwaccy chuligani przerwali mecz z Włochami (wideo)

Wystrzeliwane w powietrze race i rzucane na murawę świece dymne oraz petardy hukowe. Tak wyglądał stadion San Siro w 76. minucie meczu Włochy - Chorwacja w eliminacjach do Euro 2016.

przeczytaj cały artykuł

mrant

Policja zdecydowanie zbyt miękko- trzeba było pałować ile wlezie to bydło z Bałkanów a nie uspokajać.
Mam nadzieję, że skończy się walkowerem na korzyść Włochów i dotkliwymi karami dla Chorwacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mrant

Oglądałeś to bydło w akcji?
A może byś im jeszcze honorowe obywatelstwa polskie przyznał?
Jest bydło i są ludzie. Prawdziwych kibiców z Chorwacji mi szkoda, bo byli tam i tacy co przyjechali na mecz. Ale to co wyprawiali Ci, których bronisz było okropne i nie miało prawa mieć miejsca. Teraz sobie wyobraź, że zamiast na boisko te race by poszły do innych sektorów i ktoś by ucierpiał, też byś ich tak bronił. Mam nadzieję, że nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
jerrypl

Mam nadzieję, że skończy się walkowerem na korzyść Włochów i dotkliwymi karami dla Chorwacji.

Może jeszcze frytki do tego? Przecież to Włosi byli gospodarzami meczu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Staleczka1947

"Podczas spotkania w grupie H kibice z Bałkanów odpalili race i w geście protestu przeciwko Chorwackiej federacji piłkarskiej, rzucali je na boisko".
Nie popieram oczywiście rzucania rac na murawę. Jak widać w poważszym tekście kibice chcieli zaprotestować przeciwko swojej federacji, szkoda, że zrobili to właśnie w taki sposób.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.