Wątek dotyczący artykułu

Robert Miśkowiak nie pójdzie na rękę Wybrzeżu. Gdańszczanie nie wystarują w lidze?!

Robert Miśkowiak nie zamierza zgadzać się na propozycję ugody, którą zaproponowało mu Wybrzeże. To duży problem dla gdańskich działaczy.

przeczytaj cały artykuł

zbych

Misiek na pewno masz racje.Ty sobie klub znajdziesz a co z nami kibicami GKS a co z naszymi juniorami beda rok pauzowac???? Utarles nosa to Twoje ale z pretensjami to chyba do Terleckiego adres.Obiecal niech placi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus

a co masz do kasjerek z Biedronki ,jak tak sam kupujesz ,to jest bardzo ciezka praca,wiec szacunek się należy i nie nabijaj się ...)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Owszem. Z drugiej strony brak ugody z Miśkiem oznacza że pozostałe ugody też idą do piachu. GKS upada i żaden z byłych jego zawodników nie zobaczy ani złotówki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
graudenzer 1975

Wiem o czym mówisz , ale kiedyś musi być koniec tego całego oszustwa !!!! Przecież nie można szali stawiać sumienia poszkodowanych wobec kolegów z toru lecz sumienie pracodawców , a widać zięciem go brakuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Cysio

Tyle że jeśli wyleci klub który choć chce spłacić 30% zaległości, a pojedzie Częstochowa z dużo wyższym długiem i zerową jego spłatą, to marny pójdzie z tego sygnał na przyszłość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Cysio

To prawda, brakowało mi Twojego wyważonego głosu z Leszna na forum. Z tym fanatykiem Zaporą nie idzie wytrzymać ;D

| Odpowiedz
blokuj
chris66

Witaj...
Różnica między Częstochową a Gdańskiem jest zasadnicza...
U nas są dwa oddzielne podmioty gospodarcze...
Stowarzyszenie nie ma żadnych powiązań biznesowych ze spółką...
W Gdańsku natomiast ci sami ludzie pociągali za sznurki w stowarzyszeniu i spółce...
Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
AMON

Jeśli stowarzyszenie nie będzie korzystało z obiektu sportowego z którego korzystała spółka CKM to zgadzam się z tobą w 100% nie ma żadnych powiązań między oboma podmiotami prawnymi !

| Odpowiedz
blokuj
chris66

Od 1 stycznia 2015 stadion Arena Częstochowa...
Ponownie jest własnością miasta Częstochowy a nie spółki CKM Włókniarz...
Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

A co to ma do rzeczy jeśli chodzi o stowarzyszenie ? Bo rozumiem że osoby które chodziły na mecze spółki to kibice spółki CKM a nie stowarzyszenia ?

| Odpowiedz
blokuj
chris66

A co do tego mają kibice ?
Kibice nie podpisywali kontraktów z zawodnikami...
Pretensje i roszczenia do panów którzy parafowali te wirtualne kontrakty...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AMON

No i dotarliśmy do setna tej sprawy jednak jest coś co łączy oba podmioty prawne tak he he więc przestań kpić jeśli w CZĘSTOCHOWIE nie będzie żadnej spłaty pozostałe kluby powinny zażądać tego samego ANULOWANIA WSZYSTKICH DŁUGÓW I PRZYZNANIA LICENCJI BEZWARUNKOWEJ takiej jaką chce stowarzyszenie CKM !!!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
AMON

Nie ale skoro źródłem dochodu spółki były pieniążki kibiców (dochody z biletów) i giełda a stowarzyszenie chce przejąć jedno i drugie pośrednikiem w tym ma być miasto to skoro chce przejąć DOCHODY spółki to powinna też przejąć ZOBOWIĄZANIA PRAWDA ?

| Odpowiedz
blokuj
chris66

Jakie pieniążki spółki chce przejąć Stowarzyszenie ?
Tej kasy już dawno nie ma...
Zaczynamy od zera w 2 lidze...
Muszę lecieć...
Do następnego...
Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
Michał Ś

Giełdę towarową na Włókniarzu 27 lat temu założyło Stowarzyszenie CKM Włókniarz. Prowadziło tą giełdę do 2012 roku. Jednak dwa lata temu w pewnych okolicznościach i przy działaniu różnych sił :) giełdę przejęła spółka Włókniarz SA. Wtedy stowarzyszenie czuło, się pokrzywdzone. Więc powrót giełdy do stowarzyszenia byłby normalnością, a nie odebraniem spółce jej źródła dochodu.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
mamwyjechanena

korzystając z okazji chciałem zapytać nie dało się ze Spartą dogadać na PO ... przecież oni mają pół naszego składu mogli wszyscy na tym dobrze skorzystać my finansowo oni mając dodatkowe wsparcie w tak ważnych meczach ... pewnie nie kibicowalibyśmy Sparcie ale poszczególnym zawodnikom to już jak najbardziej a daj Panie żeby jechali mecz z Toruniem to byłby prawdziwy złoty strzał dla wszystkich ... a może i miasto by skorzystało bo część Wrocławian przyjechałaby pewnie do znajomych dzień wcześniej ... chyba jednak nikt za bardzo się o to nie starał ???

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Witaj. Słyszałem to już dziesiątki razy i wciąż tego nie kupuję. Z prostego powodu, źródeł finansowania. Miasto i kibice się nie zmieniają. A to około 30-40% budżetu.

| Odpowiedz
blokuj
chris66

Cysio w państwie prawa podstawą są dokumenty...
Dokumenty czyli w tym wypadku kontrakty podpisują konkretne osoby swoim nazwiskiem...
Łatwo je namierzyć i dochodzić swoich praw...
Nie mieszajmy do tego kibiców i miasta...
Bo oni są Bogu ducha winni...

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

W państwie prawa Stowarzyszenie nie dostałoby licencji na 2015, bo regulamin wyklucza jej uzyskanie bez przejęcia długów. I nie ma znaczenia czy były jakieś powiązania. Zgodnie z obowiązującym regulaminem nawet FC Barcelona nie mogłaby jej dostać bez przejęcia długu.

| Odpowiedz
blokuj
yakeub

Bez złośliwości - a przypadkiem nie było tak, że ze względu na zawarte porozumienie (całkowicie dozwolone w regulaminie PZM i Ekstraligi) w miejsce spółki CKM włókniarz w MDMP i lidze juniorów startowało stowarzyszenie Włókniarz? W Gorzowie na pewno tak było swojego czasu i coś mi się kojarzy, że w Częstochowie też. To by oznaczało, że jakieś umowy i porozumienia między podmiotami istniały i kto wie, czy nie mogą być podstawą do konieczności przejęcia długu przez stowarzyszenie.

| Odpowiedz
blokuj
chris66

Stowarzyszenie startowało na własne konto w rozgrywkach juniorskich...
Złoty medal w parach juniorów poszedł na konto Stowarzyszenia...
Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
yakeub

Ale spółka jako członek Ekstraligi miała obowiązek wystawiać swoje drużyny w rozgrywkach juniorskich. Na mocy umowy między spółką i stowarzyszeniem w jej imieniu startowało właśnie stowarzyszenie, które co prawda może i mogło zdobywać medale na swoje konto, ale startowało jako reprezentant spółki. Z tego co rozumiem.

| Odpowiedz
blokuj
Michał Ś

Czy ty płacił byś długi za sąsiada tylko dla tego, że mieszkasz w tym samym bloku? Czy tak trudno jest pojąć, że w Częstochowie od zawsze były dwa kluby żużlowe? Kluby niezależne organizacyjnie i finansowo. Kluby, które mają od zawsze zupełnie inne spojrzenie na żużel. Wynajmujemy na stadionie zupełnie inne pomieszczenia, mamy od lat swoje motocykle, swój warsztat i swój sztab szkoleniowy. W każdym innym żużlowym mieście w którym powołano sportowe spółki akcyjne stowarzyszenia dostały udziały w tych spółkach. W każdym prócz Częstochowy. W 2006 roku spółka Włókniarz SA, przejęła prawa do ekstraligi i zapomniała zupełnie o kimś takim jak CKM Włókniarz Stowarzyszenie. Zapomniała również o szkoleniu młodzieży. I co teraz mamy płacić za firmę, która pokazała nam przed laty środkowy palec ?
Ja osobiście nigdy nie kierowałem i nie miałem wpływu na to co się dzieje w firmie Włókniarz SA. Wiemy, że zupełnie odwrotnie było w Gdańsku. Ale nie o to chodzi by się sprzeczać kto za co odpowiada. Ja kibicuję również Gdańszczanom za tym aby dostali licencję.

Pozdrawiam
Michał Świącik
CKM WŁókniarz Stowarzyszenie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Don Boyler

jeśli sąsiad nie płaci czynszu to mi klatki nie posprzątają, nie wyremontują w razie potrzeby, nie odśnieżą jeśli napada śniegu. Stowarzyszenie CKM powinno przejąć długi, albo rok banicji. takie jest moje zdanie

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Już na ten temat rozmawialiśmy i każdy z nas pozostał przy swoim zdaniu. Od tego czasu nic się nie zmieniło.
Pozdrawiam i życzę uzyskania licencji. Również Gdańskowi. W końcu to jest najważniejsze dla kibiców.

| Odpowiedz
blokuj
Rafi CKMW

Panie Michale,rozgrywki bez Gdanska to bedzie katastrofa.Cztery spotkania w Czestochowie.Masakra,pewnie raz w miesiacu od kwietnia do lipca,no moze do sierpnia.A P.O.to pewnie bedzie mozna ustalic przed rozgrywkami,chyba ze ktos sie wycofa i bedziemy mieli komplet.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

W 2016 może Gdańsk wróci i zgodnie z zapowiedziami powinien dołączyć Poznań. Ale w 2015 w PLŻ2 będzie kicha.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy

Cysio, to nie może być przedmiotem szantażu bo proceder jest bardzo niebezpieczny. masz rację, że przez takiego Miśka reszta wierzycieli nie zobaczy kasy ale jak tak będziemy rozumować to za rok, dwa, pięć sytuacja sie powtórzy. i znowu będzie tak, że "jak nie podpiszesz ugody to ty i reszta zawodników nie zobaczy kasy" to jest własnie rak naszej ligi, te fikcyjne ugody. czy Misiek nie zawarł ugody przed sezonem 2014? musiał bo GKS dostał licencję. zdecydowanie czas z tym kończyć. ja jestem za Miśkiem! bardzo mi przykro z sytuacji Wybrzeża ale to już ostatni czas na pie*dolnięcie pięścią w stół. jak nie władze to niech zawodnicy w końcu to załatwią. w innym wypadku będą "nowe Wybrzeża i Włókniarze"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
mam to w ...

Teoretycznie masz racje A Zdunek tylko pecha !!! że w takie gooowno wdepnął ale cóż za błędy się płaci a później niech ściga Terleckiego ,zresztą już to robi:))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.