Dyskusja

Michał Ś

przejdź na stronę użytkownika

Cysio

Mam pytanie. W 2016 znika gość z PLŻ1, a w 2017 z PLŻ2. W sezonie 2016 zgodnie z regulaminem licencyjnym kluby Ekstraligi będą miały obowiązek wystawić 5 juniorów, a z PLŻ1 i PLŻ2 po 3. Oznacza to że w 3 ligach będzie 82 juniorów. I co kilka lat ta liczba będzie zasilała seniorkę.
Czy to aby nie lekka przesada ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Ś

Według mnie junior powinien sam przebijać się do składu. NA zasadzie - jestem dobry jadę. Oczywiście temat jest bardzo złożony. Trzeba by wrócić do mojego artykułu z przed lat, gdzie poruszam temat startu jednego zawodnika w jednej europejskiej lidze. Nie tak jak jest teraz, że jeden zawodnik zabiera miejsce startu w trzech ligach. Takie rozwiązanie zwolniłoby miejsce dla wielu juniorów w klubach. Wróciłyby do łask turnieje indywidualne i można by zacząć myśleć o pełnych rozgrywkach ligi europejskiej i pucharu Europy. Tymi dodatkowymi ligami zrównoważylibyśmy niektórym zawodnikom ilość utraconych startów. Ale jednocześnie dalibyśmy nowy produkt telewizji w postaci Ligi Europejskiej i Pucharu Europy.

Pozdrawiam
Michał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.