Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz odwoła się w sprawie licencji. Świącik: Liczę na mądrość żużlowej centrali

Stowarzyszenie CKM Włókniarz otrzymało odmowę w sprawie licencji na start w II lidze w roku 2015. Włodarze SCKM nie są zaskoczeni tą decyzją. Zapowiadają odwołanie.

przeczytaj cały artykuł

light

Poziom absurdu sięgnął zenitu. Ludzie którzy zniszczyli żużel w Częstochowie oskarżają żużlowe władze ze niszczą żużel w Częstochowie. Ja popieram decyzje o nie przyznaniu licencji! Ta decyzja powinna już paść parę lat wcześniej. Koniec z oszukiwaniem zawodników!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Ś

Człowieku, jak jeszcze raz nazwiesz mnie i ludzi ze stowarzyszenia CKM Włókniarz tymi co zniszczyli żużel w Częstochowie to dostaniesz wezwanie do sądu o zniesławienie. Nie mamy z tymi ludźmi nic wspólnego zapamiętaj to sobie. Powtarzanie takich nieprawdziwych i krzywdzących teorii zniechęci ludzi, którzy robją wszystko by ratować żużel zniszczony przez spółkę. W Częstochowie cały czas działają i działały dwa niezależne kluby w których wizja żużla zawsze była odmienna. Czy tak trudno to pojąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WŁÓKNIARZfan

Panie Michale,nie przystoi Prezesowi Stowarzyszenia straszenie forumowiczów sądami.Tak samo,jak nie przystawało Prezesowi Stowarzyszenia,przesiadywanie w towarzystwie ludzi ze spółki Włókniarz S.A (Śleszyński,Sukiennik a wcześniej Mizgalski),na meczach ligowych EE.Tak samo nie przystoi Prezesowi,agitowanie w wyborach za jakimś kandydatem (spot wyborczy Matyjaszczyka),gdy kilka dni wcześniej mówi się,że Stowarzyszenie ma być wolne od wpływów politycznych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Dobry-men

Takie pytanko.
Przed powstaniem Eligi w Częstochowie jaki klub startował w najwyższej klasie rozgrywkowej?
I czy przypadkiem powstanie spółki (niby jako osobnego podmiotu) nie powinno skutkować tym że spółka powinna starować od II ligi skoro nie mieliście nic wspólnego ze spółką? Jeżeli spółka od pierwszego dnia startowała w Elidze to znaczy że przejeła cały dorobek stowarzyszenia, a stowarzyszenie ten dorobek przekazało spółce.
Więc jak to sie ma do tego że stowarzyszenie nie ma nic wspólnego ze spółką?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Dobry-men

Z tego co ten pan opowiada to NIBY te dwa kluby w Czewie powinny zaczynać żużel od II ligi. Spółka na samym początku działalności, a stowarzyszenie niby samo zrezygnowało ze startów w najwyższej klasie rozgrywkowej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
KRZYZAK

Masz do tego prawo.Moje zdanie jest inne w tej kwestii. Jezeli raz sie czlowiek utozsamia z sukcesami klubu,gdy jeszcze na swiatlo dziennie nie wyszedl syf z kasa, a innym razem odcina sie zupelnie od macierzystego podmiotu to ja mam inne zdanie w tej materii. I ten placz mnie nie przekona ze caly swiat jest przeciwko niemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Lopes

Ale do kogo te zale. Splacacie zadluzenie wzgledem zawodnikow i zaczynacie w 2 lidze. Nie splacacie wypad na rok z ligi. Krotko i na temat!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
real_M

Jeśli centrala pozwoliłaby bez spłaty zobowiązań wystartować Włókniarzowi i Wybrzeżowi w rozgrywkach byłby to sygnał dla innych ośrodków że można się zadłużyć a w następnych sezonie nikomu nie zapłacić i..wystartować w II lidze.Regulamin zmieniono własnie po to żeby takich przekrętów nie było. Z tego co pamiętam raz zrobiono tak w Bydgoszczy- zadłużono klub a potem zmiana właściciela, statusu i w nowym sezonie wystartowali w EE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.