Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz odwoła się w sprawie licencji. Świącik: Liczę na mądrość żużlowej centrali

Stowarzyszenie CKM Włókniarz otrzymało odmowę w sprawie licencji na start w II lidze w roku 2015. Włodarze SCKM nie są zaskoczeni tą decyzją. Zapowiadają odwołanie.

przeczytaj cały artykuł

mamwyjechanena

jako że mój ostatni twórczY(ou) post zosyT(ube)ał nie przyjęty przez czerwonych(cenzura) z SF ... wypowiem się tak ...
czy Włókniarz i reszta powinien dostać zgodę na start w lidze odpowiedź jest złożona ... jedno jest pewne traci na tym sport i My Kibice ...
przejdźmy jednak do konkretów ... czym dla kibiców takich jak Qaz jest Włókniarz specjalnie dla Ciebie ... CKM Włókniarz Częstochowa vs Unibax Toruń. (złodzieje, kto nie skacze ten z torunia ) to Twój Włókniarz czy ten zły ???a może Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 28.09.08 (trybuny) czy CKM Włókniarz Częstochowa Teledysk (tego w sieci jest więcej) dla mnie Włókniarz to biało zielone barwy, Lew na plastronie i emocje przy Olsztyńskiej.... a Pan Michał może ma jeszcze lepszą interpretacją w czyim kierunku te okrzyki są wznoszone ... przechodząc do konkretów jestem człowiekiem małej wiary w dobre intencje ludzi więc Pan Michał może się wykazać ... z pewnością jest Pan pasjonatem jednak czy zna się Pan na żużlu ... CzewaTV: Michał Świącik 10.11.10 o Włókniarzu można mieć wątpliwości ... rozumiem że ma Pan trudne karty do rozgrywania tej partii ale trzeba szukać partnerów do rozgrywki aby zbyt długo nie blefować ... co za produkt Pan proponuje ??? ja tego nie widzę idąc dalej tym tokiem rozumowania to okrojone informacje "Stowarzyszenie CKM Włókniarz ujawnia przychody" artykuł z listopada 2011 a wówczas był Pan z drugiej strony sodomy i gomory ... liczę że start na II ligę 2015 dostaniemy jednak aby dla wszystkich to było klarowne należy przestać ściemniać ... jako człowiek małej wiary widzę to tak:
- 300.000 z miasta
- 500.000 z giełdy
- 300.000 z meczy i pamiątek i tak dalej ... pieniądze z dnia meczu które powinny być liczone w setkach tysięcy do tej pory liczone w klubie były na poziomie w dziesiątkach - niech Pan powie że było kiedykolwiek inaczej ??? i tak można jechać sezon za sezonem aż się znajdzie dobry wujek ... ale skoro za Czaję można było zawołać 200.000PLN to za Polisa po udanym sezonie na II froncie można wołać 300-450.000PLN z czego połowa dla zarządu za dobre sprawowanie ... nie ma nic przeciwko nawet 25:% od całości od wypracowanych zysków ale wcześniej bijemy się o elitę ... a Polisów można puszczać w świat co 2 lata ... zdaję sobie sprawę że to niewygodne dla Was ... ale logiki oszukać się nie da ... jeśli gdziekolwiek jest zakłamanie chętnie to usłyszymy ... wracając do tematu Włókniarza trzeba nauczyć się że prowadzenie klubu to Biznes a działalność NON PROFIT ... kolejny link z zapytaniem gdzie dziś jest KK Pana wypowiedzi z 14 lut 2011 i jeszcze jedno jak Pan jako osoba NIE PRACUJĄCA, NIE MAJĄCA WPŁYWU na spółkę wypowiada się raz po raz w imieniu tej spółki ??? WTF ??? kim Pan jest ??? jakimś bohaterem który sprawuje funkcje przeznaczone dla superbohaterów(batman,supermen człowiek pająk x-men czy może wojownicze żółwie ??? bujać to My ale nie nas ... NIGDY NIE ZGINIESZ WŁÓKNIARZU NIGDY NIE ZGINIESZ !!! zachęcam do dyskusji bo widzę że tam gdzie jest Pan z góry na przegranej bo nie pomyślał nikt bo nie było czasu rękawicy nie podejmujecie ... przykład PO Wrocławia w Częstochowie ... jednak po tym jak licencji nie ma wnioskować można że przez ten czas nic mądrego nie robiliście ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Qaz

Alez pewnie. Krytykuj i opluwaj ostatnich ludzi ktorzy chca ratowac zuzel w Czestochowie i rozsylaj jaknajwiekszy czarny pr wsrod czestochowskiej publicznosci. Niech frekwencja bedzie na poziomie 100 osob bardzo nam to pomoze. Juz od jakiegos czasu czytam Twoje mądrosci. Ty wszystko wiesz najlepiej i tylko Ty potrafilbys odbudowac Wlokniarz Swiącik dla Ciebie jest za cienki. Powstaje wiec pytanie. Dlaczego Ty nasz myślicielu nie odbudujesz żużla w Czestochowie? Malo ze nic w tym kierunku nie zrobisz to na dodatek szkodzisz swoimi wpisami zniechecajac kibicow do przyjscia na stadion. I Ty piszesz "Wlokniarzu nigdy nie zginiesz"?...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRZYZAK

Krytykuj i opluwaj ostatnich ludzi

Przeciez dla Ciebie Maslanka,Mizgalski i Sleszynski tez byli OSTATNIMI z wielkich uzdrowicieli waszego klubu ze juz o Sukienniku nie wspomne!!!! Wlokniarz to przeciez potega, nie? I ten co teraz w ciagu 2 lat chce klub wprowadzic do e-ligi(jego slowa) jest podobnego pokroju!!!! Jak sie nie znajdzie ktos z WLASNYMI PIENIEDZMI(+ sponsorzy) I POMYSLEM na zuzel to was poprostu nie ma.

| Odpowiedz
blokuj
Qaz

gdyby nie jeden kaprysny miliarder was by dawno nie bylo wiec nie cwaniakuj bo niedawno plakaliscie i wyczekiwaliscie konca waszego klubu.

| Odpowiedz
blokuj
KRZYZAK

To poszukaj wsrod kapucynow zapalonego miliardera ktory bedzie kibicem lwow, wtedy staniecie na nogi. A jak na razie to ty cwaniakujesz, siedzac 8 lat na obczyznie i wspomagajac swoj klub w ilosci 30 pln(6£) raz w roku jak Anioly odwiedzaly Jasna Gore:))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Qaz

Pokaz inteligencji. Przebywa w Anglii - 100% na zmywaku hehe gratuluje. Pamietaj ze kazdy pijak to zlodziej i kieruj sie dalej stereotypami.

| Odpowiedz
blokuj
KRZYZAK

Pierr Dolish synek. 8 lat temu jak robilismy pikiete pod klubem o 9 rano, wzialem urlop bo chcialem BYC TAM i zobaczyc czy Batorski wyjdzie do nas porozmawiac i wysluchac naszych argumentow!!! A ty co zrobiles dla swojego klubu oprocz szczekania w necie i wlazenia w doope kazdemu kto siadzie na stolku prezesa CKM-u?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Qaz

Dopoki nie wyjechalem z kraju nie opuscilem zadnego meczu Wlokniarza na naszym stadionie od 1996 do 2006(wyjazd) od tej pory robie co w mojej mocy te kilka razy na sezon jestem na meczu. I zaufaj mi. Po powrocie ktory zbliza sie duzymi krokami rowniez nie opuszcze zadnego meczu a swoje dwie sprawne rece zaoferuje do kazdej pomocy klubowi jesli tylko beda chcieli.

| Odpowiedz
blokuj
KRZYZAK

Mnie ostatni raz na meczu w Toruniu nie bylo na meczu z Falubazem w 91' roku z przyczyn rodzinnych. Cale zycie na wirazu od lat 70'!!! Rok w rok klub moj z mojej strony jako kibica ma ok 1000 PLN(Karnety,bilety SGP,gadzety,kata parkingowa ITD) I nie godze sie na to aby KTOKOLWIEK okradal zawodnikow ktorych podziwiam i kibicuje im, za ich prace i narazanie zdrowia i zycia DLA MOICH BARW!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
KRZYZAK

Normalnie, nawet slub planowalem z terminarzem zeby mi poprawiny w niedziele nie kolidowaly z meczem:) I tak wyszlo ze w kanciapie gdzie stala gorzala mialem na poprawinach swoich radyjko bo Apator mial wyjazd:) Jak sie chce to mozna wszystko:))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Qaz

A ktorego w ogole zawodnika stowarzyszenie okradlo? Dlugi ma spolka i spolka z nimi zostaje bo nie zamierzaja sie likwidowac. Rzucanie kłód pod nogi stowarzyszenia do niczego nie prowadzi. W czym ma pomóc rok banicji? Czy dzieki temu zawodnicy odzyskaja pieniadze? Juz o tym pisalem. Pomoc to w niczym nie moze ale zaszkodzic moze bardzo likwidujac zupelnie na amen zuzel w GD i CZWA i kto na tym straci? Tysiace wiernych kibicow i cala dyscyplina. Tak "dla przykladu" zlikwidujmy dwa wielkie osrodki. Czemu nie? Zuzel ma sie swietnie przeciez...

| Odpowiedz
blokuj
KRZYZAK

Juz ci napisalem dlaczego! Po 1 dla przestrogi dla innych cwaniakow(prezesow), a po 2 zeby nie bylo procederow tworzenia Stowarzyszen aby miec ewentualna furtke w przypadku przerostu formy nad trescia! Zreszta regulamin jest jaki jest i zobaczymy co z tego wyjdzie.

| Odpowiedz
blokuj
Michał Ś

To co Pan pisze jest mega zniechęcające. Jest parę osób, które zapierdzielają poświęcając swój prywatny czas, aby ratować żużel w Częstochowie (Miturski, Szmidla, Mlek, Wierzbicki, Jarząb, Piotrowski, ja i parę innych osób). Czy tak trudno zrozumieć, że da się coś robić dla idei bez wynagrodzeń itd ? Ja osobiście przez ostatnie miesiące, a szczególnie tygodnie poświęciłem się bezgranicznie co odbija się na moim zawodowym i prywatnym życiu, a także na zdrowiu. Pisze Pan o Polisie i innych. Fakt jest taki, że zarówno Oskar jak i Rafał Malczewski chcą zostać i ratować żużel w Częstochowie. Ani myślą odchodzić na jakieś wypożyczenia i ja to rozumiem i mam wielki szacunek dla nich za to. Nie rozumiem też jak pisze Pan o jakiś wynagrodzeniach, zaniedbaniach czasowych itd. Ja chętnie Pana zapraszam do stałej współpracy, a nawet do włączenia się w grupę ratującą nasz częstochowski żużel. Spotka się Pan z zawodnikami, działaczami, adeptami i oni powiedzą Panu jak sprawa wygląda. Powiedzą też Panu fakty - co ja robię dla klubu. Bo obraz, jaki Pan przedstawia jest bardzo krzywdzący dla mnie i chłopaków z którymi działamy. Proszę mi wierzyć - naprawdę można coś robić dla idei, dla swojej ukochanej dyscypliny. Chodziłem z dziadkiem, ojcem na żużel, zabierałem na mecze swoje dzieci. To jest część mojego życia i nie wyobrażam sobie, żeby teraz to wszystko padło. Ze śp. ojcem jeździłem na wszystkie mecze Włókniarza i był to front II-ligowy. Cieszyliśmy się Vandirkiem, Holubem i innymi. Teraz mamy odpuścić ? Pisze Pan o supermenach, czy jakiś innych. Nie, ja po prostu kocham żużel. Można powiedzieć, że mam na jego punkcie szajbę. Ale to chyba po ojcu i dziadku. Wiem, że ciężko dziś ludzi poprosić o bezinteresowną pomoc, ale są tacy ludzie. Jest ich rzeczywiście garstka. Są też bezinteresowni sponsorzy, którym biznesowo reklama w żużlu nic nie daje, a oni jednak wspierają żużel. Naprawdę tak się da. Najbardziej boli to, że człowiek robi coś dla tego klubu bezinteresownie. Poświęcam kilka godzin dziennie dla klubu, a Pan coś takiego piszę. Proszę więc o prywatne zaangażowanie się w prace dla Włókniarza. Bardzo będzie taka pomoc potrzebna. Wtedy zobaczy Pan z drugiej strony, jak to wygląda. Proszę o kontakt.

Pozdrawiam Michał Świącik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
KRZYZAK

Skoro tak bardzo lezy panu na sercu dobro Wlokniarza i zawodnikow w nim wychowanych, to moze mi Pan wytlumaczy bo nie moge tego pojac, dlaczego wiedzac ze jest w klubie totalny burdel nie wypuscil pan Artura do innego klubu? Chcial sie chlopak rozwijac o czym pisal na SF tylko Stowarzyszenie go nie puscilo, wiedzac jak wyglada sytuacja przybytku Mizgalskiego a pozniej Sleszynskiego. Teraz puszczacie go do Rzeszy bo 90% klubow po tym sezonie w ktorym cofnal sie w rozwoju z roznych przyczyn, nie chcialo dac za niego takich pieniedzy jak oczekiwalo Stowarzyszenie. A w 2016 roku bedzie seniorem i dam sobie reke obciac ze chlopak wyladuje gdzies na zapleczu jak nie na II froncie, a mial papiery na jazde! DLACZEGO PANIE SWIACIK majac jego papiery w garci nie pomogliscie mu, tylko ZMUSILISCIE go do sportowej wegetacji w upadajacym klubie!

| Odpowiedz
blokuj
Michał Ś

I tu muszę Pana zaskoczyć. Przed sezonem 2014 do końca prowadziłem w imieniu stowarzyszenia i Artura rozmowy z Wrocławiem i nie tylko. Byłem na telefonie z trenerem Wrocławia nawet w momencie, kiedy Artur wchodził do pomieszczeń spółki, aby dogadać swój prywatny zawodowy kontrakt z Włókniarzem SA na sezon 2014. Powtarzam - prywatny zawodowy (stowarzyszenie nic z tego nie miało). Mimo bardzo dobrej oferty z Wrocławia Artur wybrał kontrakt z częstochowską spółką. To była jego prywatna decyzja mimo, że wiedział, że za drzwiami jestem ja i wiszę na telefonie z trenerem Baronem. Dla nas jako stowarzyszenia, byłoby lepiej gdyby trafił do Wrocławia. Z perspektywy czasu Artur sam wie, że lepiej byłoby też dla niego trafić do Sparty. Co do samej wypowiedzi Artura to podczas ostatniego spotkania ze mną, wytknąłem mu to, że kłamał w tym wywiadzie. Oczywiście Artur mnie przeprosił i powiedział, że jego wypowiedź była inna i on czegoś takiego do autora tekstu nie powiedział. Tak samo teraz starałem się Arturowi znaleźć klub wiarygodny. I cieszy mnie to, że Artur dzwoni i rozmawiamy wspólnie na temat, gdzie dla chłopaka może być najlepiej. Ale wracając do Pana pytania to powtórzę - załatwiłem Arturowi bardzo dobrą ofertę na sezon 2014. On jednak wybrał Włókniarza SA.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
WŁÓKNIARZfan

Cholercia,sam nie wiem jak mogłem przeoczyć tak błyskotliwą Pana wypowiedź.A wiec Panie Michale,kilka sprostowań.Ok???

Przed sezonem 2014 do końca prowadziłem w imieniu stowarzyszenia i Artura rozmowy z Wrocławiem i nie tylko. Byłem na telefonie z trenerem Wrocławia nawet w momencie, kiedy Artur wchodził do pomieszczeń spółki, aby dogadać swój prywatny zawodowy kontrakt z Włókniarzem SA na sezon 2014. Powtarzam - prywatny zawodowy (stowarzyszenie nic z tego nie miało)

I teraz moje pytanie:Jak to się zakończyło???
Między bajki można wsadzić Pana opowieści!!!Gdyby znał Pan regulamin (i ktoś taki chce ratować żużel w Czewie),wiedział by Pan,że Artur nie ma prawa podpisać zawodowego kontraktu z Włókniarz S.A.Co zresztą miało później swoje odźwierciedlenie w postaci wypożyczenia Artura do spółki!!!Gdyby zależało Panu na sprzedaniu Artura do Wrocławia,to by Pan to zrobił,z korzyścią dla Józka i Stowarzyszenia.Więc niech Pan nie pierdzieli bzdur do kibiców z innych miast,niech Pan ma odwagę podyskutować z kibicami WŁÓKNIARZA!!!

| Odpowiedz
blokuj
mamwyjechanena

bardzo emocjonalna odpowiedź a skoro tak to ja nawet cieszyłem się kiedy Darek Huras wygrywał z Szubą na Młodzieżowych Mistrzostwach Śląska ... takie były czasy że każdy sukcesik cieszył ... nie rozumiem tylko czemu Pana zniechęcam ... przedstawiłem tylko bardzo prawdopodobny budżet mógłbym zaszaleć i wskazać jeszcze jak widzę wydatki ale to pewnie po sezonie będziemy rozliczać ... ja nigdzie nie stwierdziłem że ktoś jest winny tylko zwracam na pewne fakty uwagę że Pan dużo widział dużo wie, a czy zdecyduje się Pan to wykorzystać dla lepszego jutra to już Panu zostawiam ... jako kibic mam prawo zadawać trudne pytania ... jako działacz musiałbym pewnie analizować co mi się bardziej kalkuluje mówić jak jest czy liczyć że stare układy są w stanie jeszcze coś pomóc ... co do Pańskiej wypowiedzi o bezinteresownym działaniu ludzi na rzecz klubu to trochę Wam tak po ludzku szczerze zazdroszczę bo nie każdy może pozwolić sobie na taki gest ... co do sponsorów którzy bezinteresownie wspierają klub cóż trzeba im pokazać że warto robić coś za coś może wówczas będą w stanie dać jeszcze trochę więcej dingów w szczególności na rozwój tych młodych chłopaków ... tak analizuje czym mogłem jeszcze wywołać u Pana taką reakcję mam nadzieję że nie traktowaniem sportu jak biznesu ... a może ironicznym podejściem do Pana znajomości na żużlu - rozumiem że to niefortunna wypowiedź o Emilu ... proszę mi wierzyć nie śmiałbym kwestionować Pana znajomości tematu żużla ... i tym o to miłym akcentem życzę Panu szybkiego powrotu do pełni zdrowia ...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.