Wątek dotyczący posta na blogu

STAWIAM NA Harrisа!!!

dziadek motorower

STAWIAM NA Harrisа!!!Pozdr :).

przeczytaj cały artykuł

darek1979 Ostrovia

cześć Kolego ;), co do Harrisa to żart taki ;)a na poważnie to podejrzewam, że teraz wypali na "rurach". to była kolejna "ofiara" zatkanych tłumików. potencjał ma, co już udowadniał w przeszłości.pozdro !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Ostrów zostawiłeś? Jak mogłeś:)
To teraz będziesz widział na żywo turniej par w marcu,co do tych tłumików to fajne pierdzenie będzie głośne to chyba jest to co kibice uwielbiają.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek1979 Ostrovia

zasadniczo to ja nie jeździłem do niej na pogaduchy :DDD . sportu nie lubiła (no, może z jednym wyjątkiem). na gadanie nie było czasu :DDD .taka tam koedukacja.............

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Miasto mistrzów - Kielce

Podczas jazdy lodzik? Kurczę to napalona musiała byc,dobrze że wypadku nie spowodowano!Ależ to musiało być mocne skoro ci głowa odlatywała:D piszę z telefonu jestem na hali zaraz mecz Vive-Dunkierka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.