Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Krysiewicz: Musimy wziąć tę sytuację na klatę

- Na początku sezonu drużyny nas nie znały i wykorzystaliśmy sprzyjający nam terminarz do maksimum. Teraz jest nam jednak coraz trudniej - powiedział po porażce Polfarmexu trener Jarosław Krysiewicz.

przeczytaj cały artykuł

Adeo

Mija parę godzin od newsa a tu komentarzy zero. Miałem się nie wychylać, ale zadziwiające jest milczenie w nurtującym nas temacie Czyżby przemyślenia trenera były mniej istotne od poruszanego ostatnio tematu?
Zacznę więc pierwszy do rzeczy .
- Nie jesteśmy w stanie wygrywać kiedy zmiennicy grają tak słabo, nie jesteśmy w stanie wygrywać, jeśli nasz podstawowy strzelec trafia tylko trzy razy z gry (Bartłomiej Wołoszyn - przyp.). Dużo nauki, dużo pracy jeszcze przed nami - dodawał Krysiewicz.. Czterech zawodników z zakontraktowanego składu nie grało. O jakich zmiennikach mówił trener? Chyba nie o juniorach, którzy weszli pod koniec meczu.
- Mamy słabszy moment i choć przykro to mówić, to wydaje się, że niektórzy koszykarze mają problem grać skutecznie na poziomie ekstraklasy. Którzy, bo niewielu grało? Więc ci co grali powinni myśleć o przyszłości w innych realiach.
Mimo wszystko jednak musimy wziąć tę sytuację na klatę i spróbować ją poprawić.Kto niby ma to na klatę wziąć, trener, zawodnicy czy Zarząd?
Forma nam ucieka, to nie będzie łatwe, ale musimy się podnieść już w najbliższym meczu - zakończył trener kutnowskiego zespołu.Ciekawe jaki to pomysł, nagle w okresie świąt, przyjdzie do głowy trenerowi?
Ja mam bardzo proste rozwiązanie dla trenera. Sprowadzić na każdą pozycję nowego gracza. Zaczniemy od LeBron Jamesa, Kobe Bryanta, Dwyane Wadea itp., Krysiewicz z całą pewnością da sobie z nimi radę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Odnoszę dziwne wrażenie, że nie lubisz trenera. Ale pewnie się mylę. A może jesteś zawodnikiem albo kumplem zawodnika. Z tych niezadowolonych czy też na wylocie? A propos - co z tymi zmianami?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adeo

We wcześniejszych komentarzach po jakimś meczu broniłem go twierdząc, że potrzeba ewolucji a nie rewolucji. Uważałem skład za zbilansowany i przy odpowiedniej rotacji można daleko zajść. Byłem daleko od zwolenników żądnych krwi. Sobotni mecz, przynajmniej tak wyglądało, chyba został przegrany z premedytacją. W końcowym rozrachunku przed play-offami jeśli zabraknie jednego punktu, albo kilku koszy to co wtedy powiesz?
Zęby zjadłem w sporcie i denerwuje mnie brak walki do końca. Lepiej przegrać 29 punktami niż 30, niby żadna różnica a jednak różnica, która może mieć kiedyś kolosalne znaczenie. Stąd moja wściekłość za ten, konkretny mecz.

| Odpowiedz
blokuj
Gabriel G

Kumam. Dzięki za odpowiedz. Zrobił się jakiś kocioł u Was. Szkoda bo byliście jedynym beniaminkiem grającym na poziomie. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.