Wątek dotyczący posta na blogu

Cudy na Jasnej Gorze, czyli przekrety Czestochowskie

użytkownik usunął konto

Do poruszenia tego tematu natchnal mnie prezes Swiacik, ''zbawiciel'' Czestochowskiego zuzla. Dlaczego postanowilem poswiecic temu tematowi parenascie minut ? A no dlatego, ze wszem i wobec , wiekszosc kibicow Czestochowskich jak i sami dzialacze CKM-u czy SCKM-u rabia wszystkich w przyslowiowe bambuko. (…)

przeczytaj cały artykuł

Michał Ś

Witam.

Ja na początku widziałem totalnie krajowy skład i to w większości składający się z naszych juniorów. Rozmawiając jednak z kolegami z klubów II ligowych zwrócono mi uwagę, aby to nie był skład, który będzie przegrywał do 20 - 25 punktów, bo to stworzyłoby niebezpieczną sytuację dla innych klubów. Co do tych zagranicznych zawodników o których Pan wspomina to proszę mi wierzyć, są to dopiero rozmowy. Samego Petera proponował mi Artur Czaja, który to z nim startował w Szwecji. Artur mówi, że gość ma takie podejście do młodych zawodników w czasie zawodów jak nikt.
Podpowiada, pomaga i jest takim dobry duchem drużyny.

Ja na początku sezony 2014, kiedy przejąłem stery w stowarzyszeniu i zacząłem odbudowę szkolenia, postawiłem między innymi na organizację częstych treningów. Otworzyłem też możliwość trenowania bez opłat razem z naszymi adeptami dla zawodników wywodzących się z Częstochowy, ale obecnie, nie będących w naszym klubie. Mając już wtedy na myśli starty w II lidze, zaproponowałem, abyśmy na koniec sezonu usiedli i porozmawiali powrocie i możliwości startu w barwach Stowarzyszenia. Praktycznie wszyscy byli zainteresowani i zapewniali, że na koniec sezonu siądziemy i porozmawiamy. Jak się okazało to przyszedł koniec sezonu, a chłopcy nagle zapomnieli o stowarzyszeniu. No ale jak to się mówi - jak się ma miękkie serce to trzeba mieć twardą d...ę :)
Ja nawet do nich nie dzwoniłem. Zdążyli już się usadowić miedzy innymi w Ostrowie i Wrocławiu.

Pozdrawiam
Michał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Oni do Pana nie zadzwonią bo wiedzą jaka jest sytuacja.To Pan powinien spróbować ,przedstawić plan działania ich szanse na dalszy rozwój.Może wtedy nie będą się usadawiać między Ostrowem a Wrocławiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marson

Czlowieku jestes najwiekszym hipokryta, swoim kretactwem potwierdza sie ze nie jestes w niczym lepszy od tych,ktorzy doprowadzili ten klub do ruiny(co innego mowili,co innego robili).Stanowcze NIE dla takich Swiacikow,Polnych,Terleckich itd w tym sporcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Grzesiek Tarnów

Witam.
Panie Michale, wciaz jakos nie jest w stanie mnie Pan przekonac do swoich racji, caly czas pisze Pan o tym wszystkim bardzo ogolnikowo, zadnych konkretow. Malo prawdopodobne wydaje mi sie tez, zeby zadzwonil ktos do Pana z Pily, Opola czy Lublina i sugerowal Panu sklad za mozliwosci finansowe. Przeciez one w przypadku SCKM-u przewyzszaja buzdzety wszystkich trzech klubow naraz. Czyli prezesi tych klubow z gory zakladaja, ze beda przegrywac ? Lub chca przegrywac ?
Wszystko co Pan pisze w naszej dyskusji, mozna przeczytac w dyskusjach forumowiczow, a mi nie o to chodzi. Wiekszosc powaznych kibicow, interesuje teraz jedna bardzo wazna kwestia:
Jakie warunki musi spelnic SCKM, zeby utrzymac status licencji na starty w 2 lidze?
Wiemy ze Gdansk , chcac startowac w lidze, musi uregulowac sprawy finansowe z zawodnikami. Wiemy ze w Pile byl problem ze stadionem i tylko szybka reakcja kibicow spowodowala ze miasto spuscilo z tonu. Wiemy ze w Lublinie jest powazny problem ze splaceniem nieudanego sezonu i jezeli go nie splaci, licencji nie dostanie. Wiemy , ze w Gorzowie jest problem z bandami i w obecnej chwili tez tylko warunkowa jest, zmieni sie to, jak te bandy wymienia. Wiemy ze Rzeszow i Grudziadz musi wykupic udzialy w EE, zeby dostac licencje bezwarunkowa. Grudziadz ma jeszcze kilka drobnych spraw papierkowych oraz z inflastruktura stadionu, bardzo drobne.Moge tak wypisac wszystkie kluby, we wszystkich przypadkach znane sa warunki licencji, tylko SCKM jest objety tajemnica.
Chcialem tez podkreslic, ze doceniam Pana odwage podjecia dyskusji z kibicami, nawet tymi z innych osrodkow, co w zuzlu obecnie jest ewenementem.
Pozdrawiam
Grzesiek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.