Wątek dotyczący posta na blogu

Steven Gerrard - lojalność ponad wszystko

Apator Fan-RSKZ

2 stycznia 2015 .Data dla mnóstwa osób jak każda inna.Jednak dla wielu milionów fanów Liverpool Football Club na całym świecie w tym dniu świat się zatrzymał.Steven Gerrard legenda,ikona i symbol klubu z Anfield ogłosił,że wraz z końcem sezonu opuści klub którego jest wychowankiem.Osobiście gdy przeczytałem (…)

przeczytaj cały artykuł


szakaluch

Postarałeś się chłopie :) ale wyjścia nie miałeś...o tak wielkiej postaci nie mogło być zwykłego pitu pitu . Steviemu na pewno łezka w oku by się zakręciła gdyby przeczytał o sobie ;) Tak jak napisałeś jeden blog to za mało, aby oddać całość jego bogatej kariery,choć związanej z tylko(albo ) jednym klubem(no trochę przesadziłem, przecież jeszcze będzie cieszył oko kibiców gdzie indziej,ale to już nie to samo). Ja wierzę, że to co najważniejsze jest tu zawarte, bo przecież tworzył to prawdziwy maniak klubu z miasta Beatlesów :) Szacuneczek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Dzięki za ten wspaniały komentarz.Myślę,że najważniejsze rzeczy zawarłem,a nie ma co też nadmiernie rozciągać pewnych spraw,bo tekst zrobi się nużący.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.