Wątek dotyczący artykułu

Były prezes ws. pieniędzy za Milika: To kompromitacja Górnika. Albo się ma honor, albo się go nie ma

Kolejna afera w Górniku Zabrze? Jak podaje "Piłka Nożna", czternastokrotni mistrzowie Polski nie chcą przelać Rozwojowi Katowice pieniędzy za transfer Arkadiusza Milika do Bayeru Leverkusen.

przeczytaj cały artykuł


Jamal John

alum--nie jestem z Chorzowa ani kibicem Ruchu, pisze o całej sytuacji jak jest, a twoje wiadomości są fałszywe, górnik ma a raczej miał dług właścicielski do Allianz 5 mln, za to będzie [już to robi] reklamował ta firmę na koszulkach przez 5 lat, na tym koniec historii z Allianz, te pozostałe 40 mln [a ciągle rośnie] to długi dla wielu piłkarzy, trenerów i pracowników klubu, w tym tez dla Rozwoju Katowice za Milika, więc nie oszukuj się że jest cacy, a jak wiem to Ruch wyczyścił swoje długi nie dawno, i dodam jak poprzednio--w Zabrzu nic się nie zmienia, niby klub a jednak nie klub, niby prezes [Waśkiewicz] a jednak nie prezes, stadion ? a jednak nie stadion.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
alum

tekst przewodniczacego komisji lecencyjnej -"zadłużenie Górnika to nie 40, a ok. 34 mln zł. To oczywiście suma, której klub nigdy samodzielnie nie spłaci, musi je pokryć właściciel: miasto bądź firma Allianz. Spora część tych należności to jednak tzw. dług właścicielski - wobec Allianzu właśnie, miasta i spółek miejskich. Dług wobec innych podmiotów - to jakieś paręnaście milionów."
WIEC NIE PISZ ZE PISZE BZDURY TYLKO SAM SIE DOWIEDZ - http://www.gornik.zabr...748&a=more

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.