Wątek dotyczący artykułu

Zderzenie z TBL było bolesne - wywiad z Grzegorzem Grochowskim, rozgrywającym Polfarmexu Kutno

- Myślałem, że przeskok z 1. ligi do TBL będzie łatwiejszy, dużo łatwiejszy, a na początku okazał się dość bolesnym zderzeniem - mówi w wywiadzie Grzegorz Grochowski, playmaker Polfarmexu Kutno.

przeczytaj cały artykuł

Koso

Z ostatnim zdaniem nie do końca bym się zgodził.
Czasami Kay chce chyba aż za bardzo, szczególnie z obwodu i niekoniecznie dla nas się to dobrze kończy.

Odniosłem też takie wrażenie, że dużo większym szacunkiem cieszy się Szabla co mnie wcale nie dziwi.

Groszek widać, że już trochę się oswoił na poziomie TBL i może coś pokazać czego nie można chyba powiedzieć o starszych, bardziej doświadczonych graczach, którzy u nas grali czyt. np. Małecki czy Mazur.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kobe Baran

Zgoda z tym że Groszek wypada lepiej niż Mazur czy Małecki. Mitchell ostatnio gorzej ze skutecznością i ciekaw jestem jak będzie wyglądała gra obok Łączki bo z Polpharmą wciąż łapał się jednak za rozegranie pomimo obecności Kamila na boisku...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Koso

Mam nadzieje, że zostawi rozgrywanie Łączce a sam będzie zdobywał punkty bliżej kosza niż oddawał bezcelowe rzuty z obwodu ze skutecznością 20+ %. A tak bliżej kosza zawsze faule połapie i skuteczność też będzie miał lepszą.

| Odpowiedz
blokuj
Kobe Baran

Swoją drogą zaraz po Johnsonie z Jeziora trafia najwięcej trójek w lidze. Ale na ile prób? Ostatnio coś nie chce mu usiąść ta trójka… Ale on wątpię żeby przestał rzucać. Skoro tak to kocha… W czwartek widziałem końcówkę treningu i rzucali trójki on z Wołkiem. Kurde i wiadomo to tylko trening ale wszystko im siedziało...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.