Wątek dotyczący artykułu

Troy Batchelor parafował umowę z ŻKS ROW Rybnik

Troy Batchelor już w listopadzie uzgodnił warunki kontraktu z rybnickim klubem, lecz dopiero teraz doszło do oficjalnego podpisania umowy.

przeczytaj cały artykuł

artrims

był cień szansy na awans i mogliśmy się łudzić , do dzisiaj do godziny 13:51 , kiedy to spadła na nas jak grom z jasnego nieba ta informacja

Adrian Gomólski zostaje w Gnieźnie

w tym momencie wszystkie marzenia prysły jak bańka mydlana ... :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Dokładnie :) ale już kłopot został rozwiązany ps jak myślisz jak wysoko wygracie w Gnieźnie swoim dream time ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
artrims

myślę ,że z 30 nie wyjdziecie :P ;) a poważnie to nic nie myślę , nie napinam się i nie wypowiadam się na temat Gniezna bo po ubiegłym sezonie stwierdziłem,że gdybanie i przewidywanie nie ma najmniejszego sensu ( szczególnie w Waszym przypadku). Czekam spokojnie na rozwój sytuacji i modlę się żeby za niecałe 3 tygodnie nie okazało się ,że jesteśmy jedna bez dotacji z miasta.

| Odpowiedz
blokuj
Maveral

Choć Mrozek mówi, że nawet bez dotacji mamy płynność finansową. Nie wiadomo na ile to jest dobra mina do złej gry, a na ile fakty, ale póki co nie wyrokujmy, tylko czekajmy co wyjdzie z dotacją.

| Odpowiedz
blokuj
artrims

Nie sądzę , żebyśmy mieli 2 bańki zapasu . Z drugiej strony nie wierzę , żeby Kuczera nie dał nic , bo to by go pogrążyło na wieki wieków. Więc jestem ostrożnym optymistą . Co do Mrozka , od jakiegoś czasu nie traktuję tego co mówi do końca poważnie. Niby dorosły chłop a miele ozorem jak baba.

| Odpowiedz
blokuj
k44

z Balinskim nie rzucal slow na wiatr, a co kasy to o jakims sponsorze powinno byc cos slychac, trudno podejrzewac, ze klub utrzymuje ktoras spolka weglowa:)

| Odpowiedz
blokuj
artrims

z Milikiem już tak z Harrisem podobnie ( mieliśmy się pożegnać ) , mam tez na myśli to co mówił w ubiegłym sezonie kiedy było już wiadomo ,że cudem będzie nasze utrzymanie on dalej twierdził ,że walczymy o PO a nawet o awans .

| Odpowiedz
blokuj
yutek

Będzie dotacja, Fudali ją załatwi, już na posiedzeniu był zgrzyt na linii Fudali-Kuczera, poza tym jest jeszcze pula, Kuczera pamięta jak siedział na maszynie jeszcze fotkę na maila dostanie. Myślę że 1,2-1,5 mln przyznają

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Pamiętasz naszą ostatnią rozmowę o dotacji dla ROW wiesz jakie jest moje zdanie obecnemu prezydentowi jest nie po drodze z Mrozkiem z wiadomych powodów.

| Odpowiedz
blokuj
artrims

ale musi mu być po drodze z radą miasta , która została w "starych rękach" . Odmawiając dotacji w pierwszym konkursie pokazał Mrozkowi jego miejsce w szeregu i chyba wystarczająco go upokorzył, po drugie w regionalnym radiu ciągle wypowiada się v-ce prezydent Masłowski krytykując zarząd naszego klubu za bylejakość w sporządzaniu pism dotyczących tychże konkursów.

| Odpowiedz
blokuj
artrims

niestety do końca nie wiem jak to wygląda i tak jak pisałem czekam z niecierpliwością na to co będzie za niecałe 3 tygodnie, zastanawiam się tylko skąd mamy resztę kasy i czy w ogóle ją mamy .

| Odpowiedz
blokuj
AMON

A co my mamy powiedzieć jak SKS dostanie 200 000 zł to można mówić o sukcesie a w tym roku trzeba spłacić 600 000 zł długu to dopiero są kłopoty a wy się zastanawiacie czy będzie 2.000.000 zł czy 1.500.000 zł :)

| Odpowiedz
blokuj
artrims

potrzeba matką wynalazku ;) pomyśl co u nas będzie jak miasto przestanie dotować . U Was radzą sobie z problemami i spłacają , jak spłacą to to co spłacili w przyszłości będzie wartością dodaną . U nas idą na skróty , lekką ręką 1mln , 2mln a o nowych ( przynajmniej tych poważnych) sponsorach nic nie słychać . Nie tędy droga . Zobaczymy , podobno prezydent Kuczera ma stworzyć sprzyjające warunki dla tej dyscypliny , nie bardzo wiem o co chodzi ale wydaje się ,że to konkretny facet a czas pokaże jak będzie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.