Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2015: Polska husaria zastopowana przez katarski twór - relacja z meczu Polska - Katar

Reprezentacja Polski przegrała półfinałowy mecz mistrzostw świata z drużyną gospodarzy turnieju, Katarem 29:31 (13:16). Biało-czerwoni w niedzielę zagrają o brązowy medal mundialu.

przeczytaj cały artykuł

SPIWEJ

Do wszystkich, którzy piszą, że przegrana jest następstwem słabej obrony i postawy bramkarzy.
Co do bramkarzy to nie wypowiadam się bo ich postawa to w dużej mierze pochodna gry obrony z "odrobiną" szczęścia.
A co do gry naszej obrony...
LUDZIE ZROZUMCIE!!!!
NASI ZAWODNICY NIE DLATEGO ZAGRALI SŁABO W OBRONIE ŻE NIE MIELI SIŁ ALBO ZAPOMNIELI JAK SIĘ BRONI.
PO PROSTU PANOWIE Z GWIZDKAMI UNIEMOŻLIWILI IM TWARDĄ GRĘ W OBRONIE!!!!!
Zaczęliśmy bardzo poprawnie w obronie. Prowadziliśmy nawet dwoma bramkami. I...... w 10 minucie trzy dwuminutowe kary.
JAKBYŚMY DZISIAJ PRÓBOWALI CHOĆBY W POŁOWIE ZAGRAĆ TAK TWARDO W OBRONIE JAK W MECZU Z CHORWACJĄ CZY ZE SZWECJĄ TO MYŚLĘ ŻE W POŁOWIE MECZU MIELIBYŚMY 20 MINUT KAR, ZE DWIE CZERWONE KARTKI I 6 BRAMEK W PLECY...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
petertk

a to że nas mijali jak wmurowane słupy to też wina sędziów,że w grze w przewadze ośmieszyli nas wejściem prawą stroną to też wina sędziów???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
SPIWEJ

Jeżeli nie wystarczająco jasno wyraziłem się odnośnie gry naszych bramkarzy i obrony oraz "pracy" panów z gwizdkami w tym kontekście to sorry, jaśniej nie umiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.