Wątek dotyczący artykułu

Jubileuszowe zwycięstwo Kamila Stocha w Willingen

Kamil Stoch zdeklasował rywali i zwyciężył w konkursie w Willingen. Na podium uplasowali się także Peter Prevc i Severin Freund.

przeczytaj cały artykuł

stworek05

Czy Kamil w tym sezonie miał jakąś kontuzję :)? Brawo mistrzu! Bardzo dobry występ Olka-wspaniały drugi skok. Miejsce Żyły to moja wina. Trzeba było nie krakać ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

Właśnie! Może to była taka taktyka na ten sezon? Uśpić wroga a potem zaatakować z pełną mocą ;) Myślę, że przed Kamilem przynajmniej kilka lat bardzo dobrego skakania i przywiezie nie jedną kryształową kulę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
a.m.

Może. :) Napisałem tak że żal tych straconych tygodni ale ich w kontekście walki o PŚ , bo jak Kamil zdobędzie medal(e) na MŚ to będzie rewelacyjnie i ten sezon który tak źle się rozpoczął i nawet pod znakiem zapytania był start w T4S , może zakończyć się znakomicie. :)
Forma przyszła w tej chwili i to cieszy ogromnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
woj Mirmiła

Zaraz tam Twoja wina :D Miało być pomiędzy podium, a 20-m miejscem, wyszło 23 - a więc pomyłka niewielka, nie masz czego sobie wyrzucać ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.