Wątek dotyczący artykułu

Jan Tomaszewski o meczu z Katarem: Od pierwszej minuty byliśmy drukowani!

Były reprezentant Polski w piłce nożnej Jan Tomaszewski jest oburzony poziomem sędziowania w półfinale mundialu piłkarzy ręcznych.

przeczytaj cały artykuł

Przemek M11

SF schodzi na psy.
By z wypowiedzi posła krzykacza, eks piłkarza robić główny news ...
No, ale sezonowi specjaliści od szczypiorniaka sobie poużywają i będą lajki.
Dziękuje za rozliczne minusy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Tępy_Scyzoryk

By z wypowiedzi posła krzykacza, eks piłkarza robić główny news ...

Jesteś takim samym populistą jak Donald Duck i jego wspaniała partia... obrzucanie błotem, oczernianie, zero merytoryczności, bo Janek Tomaszewski to oszołom i tyle. Prześledziłeś chociaż działalność poselską tego człowieka, zadałeś sobie trudu żeby zastanowić się nad tym o czym często grzmiał w mediach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tępy_Scyzoryk

Nie zarzucam Ci określonych preferencji wyborczych bo te mnie nie interesują, wskazuje jedynie na populistyczne gadanie w stylu "on jest oszołomem, krzykaczem i tyle". Co jak co ale wolę aby w kwestii chociażby piłki ręcznej wypowiadał się Janek Tomaszewski niż Bracia Mroczkowie albo Edzia Górniak. Poseł Tomaszewski akurat dość aktywnie działa na płaszczyźnie szeroko rozumianego sportu, co więcej jest zasłużonym zawodnikiem kadry Górskiego, nie widzę więc przeciwwskazań aby wypowiadał się na temat piłki ręcznej a konkretnie jakości sędziowania. Przypomnę Ci, że w kwestii sędziowania Janek Tomaszewski zabierał wielokrotnie głos przy okazji sprawy "Fryzjera" i naszej obecnej Ekstraklasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
jerrypl

Czas pokazuje, że Tomaszewski z reguły ma rację, a wypowiadać się o sporcie ma prawo jak mało który, bo to przecież, czy go lubimy czy nie, legenda polskiej piłki i swoje przeżył. Ja tam nie zawsze się zgadzam z Tomaszewskim, ale mam do niego ogromny szacunek i tak jak napisałem, często po czasie wychodzi słuszność jego tez. A to że jest posłem nie powinno mieć żadnego znaczenia. Tak samo posłem jest np. pan Kosecki.
Przy okazji po raz kolejny chciałem zaprotestować przeciwko tym samo włączającym się filmikom, które z reguły zresztą nic nie wnoszą, bo ich treść jest niemal tożsama z tym co jest napisane.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.