Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2015: Niewiarygodni Polacy! Mamy brąz!!! - relacja z meczu Polska - Hiszpania

Po niezwykle dramatycznym spotkaniu i dogrywce reprezentacja Polski mężczyzn pokonała Hiszpanię w meczu o 3. miejsce mistrzostw świata! Biało-czerwoni wrócą do kraju z brązowymi medalami!!!

przeczytaj cały artykuł

into the vortex

Wg mnie ten mecz był jednym z kilku najlepszych w historii polskiej piłki ręcznej. To w jaki sposób odrobili straty i ostatecznie przechylili szalę zwycięstwa na naszą stronę - ja tego nie umiem wytłumaczyć, ogromne męstwo! Jestem dumny, że jestem Polakiem. Brawa dla całej ekipy. A dziś najlepszy ten, którego wielu niekoniecznie widziało w 16-tce (sam miewałem wątpliwości). Brawo Michał Szyba! Fajnie, że sędziowie pozwolili grać w uczciwej atmosferze. Na resztę spostrzeżeń przyjdzie czas po ochłonięciu. Wielkie dzięki dla tej ekipy!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mitek-nar

dokładnie, piękny, bardzo dobry mecz, wbrew temu bełkotowi w II połowie w pewnym momencie któregoś z asów mikrofonu - później zrejterowali z ta opinią znawcy i uczeni.. nasi grali super konsekwentnie w obronie, arcydzieło - bałem się tylko, że w pewnym momencie puszczą tę grę, poluzują i Hiszpanie z nami pojadą już po swojemu... a jednak wytrzymali na takich obrotach cały mecz... stalowo konsekwencja w obronie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.