Wątek dotyczący artykułu

Kontuzje uczą pokory - rozmowa z Jakubem Łucakiem, nowym zawodnikiem Vive Tauronu Kielce

Jakub Łucak został nowym zawodnikiem Vive Tauronu Kielce. Podpisanie kontaktu z mistrzem Polski to dla młodego zawodnika symboliczna klamra, która spina najtrudniejszy okres w jego sportowym życiu.

przeczytaj cały artykuł


Wisła Płock

Zaglądam na stronę główną SF a tu na tapecie wywiad z Łucakiem. Wczoraj tak samo było z informacją o jego przejściu do Kielc. W dziale piłka ręczna Łucak (wywiad) drugi dzień na pierwszym miejscu. Bez przesady. Łucak to nie Abalo, żeby tak podniecać się tym transferem. Co za dużo, to .....
Szkoda, że redaktorzy zupełnie pominęli informację o nowym autokarze klubowym Nafciarzy, czy wcześniej o podpisaniu umowy sponsorskiej z firmą Auto Forum. Szkoda, że nie pokazaliscie jakimi fajnymi furami będą jeździć - jeżdżą już zawodnicy Wisły. Pamiętam, jak klub z Kielc zaprezentował swój autokar, czy też podpisał umowę sponsorką z Toyotą to SF oczywiście pilnie o tym informowały.
Coś mi się wydaje, że gdyby Kuba podpisał kontrakt np. z Zabrzem, to nie byłoby tutaj takiej pompy.
Widać taki mamy klimat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislander

Szanuje twoje wypowiedzi itp. bo jesteś jednym z nielicznych z Płocka co piszą tu merytorycznie, a nie tylko leczy kompleksy i szuka napinki, ale nie zauważyłeś, że na samym dole w każdym z działów na SF jest coś takiego jak patronaty i tam od długiego czasu jest Vive, a Wisły po dziś dzień nie ma? Patronat przecież na tym polega, że daje się każdą informację z życia klubu, co też wzmacnia jego markę, pozycję marketingową itp. Moim zdaniem pretensje należy kierować do waszego prezesa, albo ludzi odpowiedzialnych za marketing, no ale można i tak odreagować złość. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by Wisła też była partnerem - widocznie nie chcą, a to już ich problem. Zamiast wszędzie szukać spisku przeciwko Wiśle co jest już nudne i śmieszne - warto spojrzeć na wszystko obiektywnie i trzeźwym okiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

Szkoda, że redaktorzy zupełnie pominęli informację o nowym autokarze klubowym Nafciarzy,

Tez mnie to dziwi. Jakoś o autokarze Vive i Zagłębia trąbili to samo z Kwidzynem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.