Wątek dotyczący artykułu

WTA Dubaj: Pliskova ponownie lepsza od Safarovej, Muguruza pokonała Suarez

Karolina Pliskova pokonała Lucie Safarovą i awansowała do półfinału turnieju WTA Premier 5 rozgrywanego na kortach twardych w Dubaju.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Muzza

Oceńmy to po jakimś czasie, mi się cały czas wydaje że Aga jest w dobrej formie, lepszej niż w drugiej części poprzedniego roku, ale teraz się nie ułożyło, oby wykręciła dobry wynik w następnym turnieju :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lady.

Jeśli Sharapova ośmiesza Radwańską w grze na małe pola w rodzinnym mieście Radwańskiej, to wiedz, że coś się dzieje. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lady.

Uważaj, nie wiem czy wiesz, ale tutaj kazda krytyka Radwanskiej równa się z minusem. Chyba powinnam zaprosić Cię do Hejtersa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Muzza

A co nikt nie ma prawa wygrać z Agą na małe pola?? Masza nie może się rozwijać??? Masza zagrała wtedy świetny mecz, fantastycznie się poruszała, posyłała super skróty, świetnie grała przy siatce a wynika i tak był wyrównany w miarę. Z tak grającą Maszą Aga miała prawo nawet odjechać na rowerze, ale walczyła i to całkiem dobrze

| Odpowiedz
blokuj
ellemarie

Katia zaczęła słabo, jednak potem wskoczyła na wyższy poziom. Trzymałam kciuki za Simonę, żeby wzięła rewanż i po tej sromotnej porażce na AO uwierzyła znów w siebie, ale grę Kati świetnie się ogląda, to trzeba powiedzieć, niektóre zagrania naprawdę świetne.

| Odpowiedz
blokuj
Lady.

Świetnie sie oglada. Katka w formie. Mnie dziwi że Katia nie wygrała żadnego 'lepszego turnieju' oprócz Pattayi i Eastbourne. Mysle, ze to sie zmieni

| Odpowiedz
blokuj
ellemarie

Myślę, że po IW zamienią się miejscami. Ja już nie myślę takimi kategoriami, czy korzystny dla Agnieszki, czy nie. W końcu ona musi trochę podnieść poziom swojej gry, żeby myśleć o obronie swojej pozycji. W tym meczu kibicowałam Simonie, więc patrząc w ten sposób jest to korzystny obrót spraw ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Muzza

Oczywiście że ona musi podnieść swój poziom, ale wolałbym żeby zdążyła to zrobić zanim wypadnie z Top8 bo ciężko będzie wrócić.

| Odpowiedz
blokuj
ellemarie

Ja myślę, że nie wszystko stracone, Agnieszka teraz nie zachwyca, jednak podobnie Ana, Genie, Caro, czy Petra. Każda z tych pan (może poza Caro i Petrą) ma coś do obrony wiosną/podczas RG. Zależy, która szybciej wskoczy na wyższy poziom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.