Wątek dotyczący posta na blogu

Hejters: Paper obroniła hejty meczowe i dokonała cudu, walkower Majdy

użytkownik usunął konto

Dziś w Puszczykowie niezwykłe emocje były podczas 1 meczu na korcie centralnym.Paper Monster grała pierwszy pojedynek dnia ze Stanzukiem, rozstawionym z trójką. Na początku nic jej nie wychodziło. Stanzuk zagrywał celne, kąśliwe hejty na które Paper nie znajdywała odpowiedzi. Gdy przegrywala 6:3 5:1 (…)

przeczytaj cały artykuł

AkL

Dusza, nie hejters. W tekście m.in. "był w pełni dyspozycyjny" i żadnych komentarzy? Proszę.. gdzie Salvo w formie jak jest potrzebny..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paper Monster

Oczywiście, w końcu jest Niemką :D i jak mawia Hejter GOAT - zarozumialcem.
dooobra, co ten Wawrinka się tak grzebie, chcę derby Paper Monster!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paper Monster

Ale inne afery jej dotyczą, z jakimiś dzikimi kartami :D ale okej, nie będę nic mówić, bo Endżi się zasmuci, a nasza patronka musi być zawsze podekscytowana turniejem :3

| Odpowiedz
blokuj
Lady.

Proszę mi wybaczyć. Ja jeszcze nie skończylam gimbazy, mam prawo do pomyłek i błędów xd
Salvo wybrał Maszkę, więc ktoś musi odwalać tą czarną robotę. Nie mam zamiaru naśladować Salvo, bo Salvo jest jedyny w swoim rodzjau xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.