Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

AkL

Ciężko się pojawiać ostatnio - okazuje się, że free wi-fi nie jest cechą wszystkich krajów UE... Kupić? Hm... może kolejny konkurs o pewnym Hiszpaninie ;-) więc? Pomyślę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paper Monster

to Dominik już trafia na najczarniejszą listę.
oglądam to, nie zawodzą moich przewidywań - boże jaka marnizna XD Chardy wygląda jakby grał tenis życia, a tak serio nic nie robi. niech ten set się skończy, pośmieję się ze statystyk XDDD
jeszcze ta cała Lim musi tam siedzieć, ugh, argh, uargh, yuck, ble, błe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paper Monster

nikt już nie pamięta, kiedy on się ostatnio starał. niech rozwali rakietę, nie wiem, cokolwiek, bo na takiego zdechlaka nie da się już patrzeć XD boże, co za facet.
jeszcze ta Lim, ugh, bleh. nie mogę, po co ona tam w ogóle przylazła. przez nią czuję jakby Jeremy był wrogim mi zawodnikiem. a tak nie jest, bo go bardzo lubię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Eleonora

...Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie...?

- Pierwszy książe ogarnie się w pojedynku z drugim księciem 8-0

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

raczej nic już z tego nie będzie. powrót Gulbisa do normalnego grania widzę jedynie jak wylosuje w pierwszej rundzie Rafę. wtedy zagra jak o życie. tak jak wszyscy z Rafą. ziew.
ale zbeczyłam XD EG już miał zmieniać koszulkę, już już, a oni przestawili widok na Jeremiego XDDD NO WYJĄTKOWO W TYM MOMENCIE NIE MIAŁAM OCHOTY NA NIEGO PATRZEĆ XD
ale Ernest mnie smuci, robi takie babole, kiedyś przy mniejszych głupotach już trzaskał rakietami, a teraz nic :C zero motywacji, zero.

| Odpowiedz
blokuj
Eleonora

Tenis już nie bawi Ernesta. Nawet rakiety nie ma ochoty roztrzaskać!
Książe razem z rakietą jest wypalony:((
A to pech!Koszulka już,już...była i się w obrazie rozmyła...8- [

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

cienias i tyle. kogo ja kocham XD
jeszcze mi stream padł. dobra, nie ma co tego wskrzeszać. zobaczyłam co miałam zobaczyć. jeszcze dobrze by było trafić na staty. ugh.

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

lubisz tego Rosoła?! ugh, bleh, yuck. KOSZMAR RAFY NADALA (raz wygrał, potem dwa razy przegrał - na hardzie, na trawie, i jeszcze gratis przegrał z Rafaelem i jego 40-letnim drugim trenerem w deblu na hardzie, co za koleś). już nie wspomnę o tym jak przy zmianie stron kopnął Rafie butelki, ale wtedy Nadal akurat utrzymał swoje podanie do 0, kończąc asem, ha! :P mit butelek obalony.

| Odpowiedz
blokuj
Eleonora

Akurat Lukas Rosol nie figuruje w moim rankingu:

"młodych,zdolnych,przyszłościowych tenisistów "

Edit:
Butelki nie pomagają Rafie, grać w tenisa ...?:P

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

bo jest starym, miernym, i zupełnie nieprzyszłościowym przebijaczem. coś jak Ernests Gulbis. tylko chamstwem umieją zwrócić na siebie uwagę. Gulbis tylko w dwóch rzeczach przoduje nad Zupą - ma ładniejsze włosy i nie zrobił sobie dziary na kopycie, która wygląda jak żylak :P

| Odpowiedz
blokuj
Eleonora

Rosołowej zupie, wydaje się żylak jest wyjątkową ozdobą niewolnika,
a to przecież po prostu zwykłe piętno...:P
EG - nie tylko we włosach przoduje...:XDDD

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

niech siedzi w łóżku Jerema, a nie się pcha na moje derby i mi psuje cały odbiór tego estetycznego widowiska (pod względem wyglądu zawodników, bo grę pozostawię bez komentarza). jeszcze usiadła w takim miejscu, że jak jest rzut na zawodnika przed serwisem, to ją widać w lewym górnym roku. aaaarghhh.

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

derby moich lowelasów XD a nie... ich dziewczyn. EG jest singlem, więc grzeczny chłopczyk (tak, czeka na mnie aż będziemy po rosyjsku czytać razem Dostojewskiego, sacz romantik), ale Jeremy ma żółtą kartkę XD
dobrze, że Ernesta nie przylazł dopingować Thiem. jedno dobre. bo bym się załamała XD

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.