Wątek dotyczący artykułu

Puchar Polski dla Stelmetu Zielona Góra!

Stelmet Zielona Góra po świetnej drugiej połowie pokonał Rosę Radom w finale Gdynia Basket Cup. To pierwszy Puchar Polski w historii klubu z Winnego Grodu.

przeczytaj cały artykuł

michalzg

Lalic wypad na Bałkany, jest beznadziejny !!!!!!!!!!!!!!! Drewno z jednym manewrem i średno 4,5 faulu w ciągu 10 min gry. DREWNO, KTÓRE NIE POTRAFI KOZŁOWAĆ I RZUCAĆ !!!! TYLKO JEDYNA ZDOLNOŚĆ DO FAULE !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dillinger79

twoim zdecydowanym problemem jest to, że wszystkich wokoło jedziesz po całości, nie umiesz się cieszyć z wygranych i nawet jak zdobywamy puchar to piszesz coś o cegłach Zamoyskiego, albo wytykasz niedoskonałości innym. Taki z ciebie wiecznie niezadowolony Polaczek, któremu nic nigdy nie pasuje. Zastanawiam się czasem czy ty aby na pewno kibicujesz Stelmetowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michalzg

nic nie pisałem o cegłach, pomyliłeś adresatów. A to że Lalic gra fatalnie i beznadziejnie poniżej poziomu TBL to tylko prawda wypowiedziana mocniejszymi słowami.

| Odpowiedz
blokuj
dillinger79

o.k. ale umówmy się, że chociaż dzisiaj nie wypominajmy naszym zawodnikom żadnych niedoskonałości, tylko cieszmy się razem z nimi. Wszak pierwszy raz w historii zdobyliśmy Puchar Polski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
onlybasket

Ja musze poszukac ale gdzies mam Casio z 7 melodyjkami z komunii wiec moge przekazac :)) a jak nie znajde to dam mu gierke " jajeczka"

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Only....., no jesteś niepoprwny......, do kąta zaraz Cię wyślę:)))
Uwielbiam Twoje poczucie humoru :))) Jak zwykle:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marzami

Nie, nie , nie....dostępu do barku nie będzie:)
Za dobrze by Ci było.... i żadna kara:))))
Kara ma być uciążliwa!
Wiem, że szklaneczka jak zwykle do połowy pełna:)))
Jesteś....... świetny.... heheheheh

| Odpowiedz
blokuj
michalzg

Ja się bardzo cieszę. Przyznam Ci rację i nie będę wyciągał tego Lalica, chociaż każdy widzi jak gra a raczej jak nie gra. Jest się z czego cieszyć, w końcu PP u nas :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KATO

to reakcja rozluźnienia po przeżytym stresie. Musze przyznać, ze liczyłem na łatwiejszy mecz po tym co wczoraj z AZS pokazalismy

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.