Wątek dotyczący artykułu

Ivan Nikcević: Kibice bardzo nam pomogli

Wielką wygraną nad SG Flensburgiem-Handewitt odnieśli w niedzielny wieczór szczypiorniści Orlen Wisły Płock. Nafciarze po meczu docenili głośny doping kibiców, którzy wspierali ich przez cały mecz.

przeczytaj cały artykuł

Pan Józek

Fantastyczna i niepowtarzalną atmosferę na meczach wisełki doceniają już w całej Europie. Poniżej kilka wypowiedzi pomeczowych tylko z ostatnich miesiecy.
Victor Thomas Gonzales, prawoskrzydłowy Barcelony
"Atmosfera tego pojedynku była niesamowita, świetnie się gra przy takich kibicach, wywierających presję na obu drużynach."

Anders Eggert, skrzydłowy SG Flensburg
"Chciałbym też podkreślić bardzo ciekawą, fajną atmosferę w hali."

Laszlo Nagy rozgrywający veszprem
"Atmosfera, którą stworzyli dzis kibice byla wyjątkowa, gra przy takiej publicnosci zawszee jest przyjemnoscią."

Carlos Ortega trener Veszprem
"Duże podziekowania dla fanów zarówno naszych, jak i tych z Płocka ponieważ atmosfera była wspaniała co jest bardzo dobre dla piłki ręcznej"

Patrick Cazal trener Dunkerque
"Atmosfera na hali była gorąca, dlatego spodziewaliśmy się ze bedzie to ciężkie zadanie.

Cristian Ugalde Veszprem
"Gratulacje dla Wisły za zwyciestwo a takze dla polskich kibiców. Zagranie tutaj w takiej atmosferze było dla nas jako rywali niesamowite."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Złoty Bogdan

Skoro już mowa o "najlepszych kibicach w Europie" i bawimy się w wyliczanki to i ja dodam coś od siebie i do tej beczki miodu dorzucę......beczkę dziegciu :)

...Falkoś stary weź się w garść, bo to co wczoraj zrobili Kielczaki, jednym słowem zawstydzili nas może nie tak jak na parkiecie, co na trybunach.....poza tym, średnia naszego młyna w tym sezonie to 9 czy 10 lat?

No niestety trzeba rozgonic tych 10-12 letnich dzieciaków z G, którzy ciągle się biją i głupawo tańczą.

Misiek ja nic do dzieciaków nie mam, ale myślę że sektor G nie przystoi do okladania sie szalikami przez dzieci z podstawówki, mam nadzieje ze masz podobne zdanie.

Chcecie wprowadzac nowe przyśpiewki jak aktualnych nie ma komu śpiewac… Nawet na kielcach na G1 nie chciało sie dupy ruszyć a co dopiero na innych spotkaniach. Za duzo przypadkowych ludzi tam siada bo tańsze bilety i zrobil się z tego kolejny sektor „Januszy”.

Liso masz racje obejrzałem mecz na chlodno na EHF.tv czyli to co idzie w świat i tam dobry poziom dopingu byl tylko i wylacznie gdy bylo +4 dla nas,ludzie wstyd ze kielczaki potrafili nas przekrzyczec. Najlepszy mlynowy na swiecie nie wykrzesze z tego materialu ludzkiego nic wiecej taka jest prawda za duzo dzieci na G trzeba jakos to wszystko zorganizowac jakas selekcja obowiazkowa, dzieciarnia najlepiej sie bawila gdy mogla sobie zatanczyc ten smieszny taniec.Mysle ze dobrym pomyslem byloby rozprowadzanie w imieniu klubu biletow/karnetow na G,G1 przez Stowarzyszenie kibicow.

Skończmy z tymi najlepszymi kibicami. Najlepsi kibice chodzą na halę i dopingują nieważne czy gramy z Vesprem czy Lubinem.

Dziś, na Zagłębiu i tym podobnych meczach widać ilu jest wiernych kibiców, którzy są drużyną jak jej nie idzie a ile tych lansujących się na meczach LM czy z Kielcami. Ile osób jeździ na wyjazdy to pisał tu już jeden z kibiców.
Skończmy z tym mitem najlepszych kibiców w Polsce i spójrzmy prawdzie w oczy. Po odejściu Falkosia i jego ekipy kibicowsko leżymy (nie liczę niewielkiej grupy wiernych).

Tu chyba nie brak prowadzacego jest problemem, tylko stado kibicow sukcesu, ktorzy tak zapychaja mlyn na meczach z Kielcami czy LM. To az niesamowite, ze mozna przejsc z wyjazdu w 400 osob na wyjazd w 8 i z mlynu na 500 i fanatycznym dopingiem w to cos co widzielismy dzis i na Zaglebiu. Wyniki wynikami ale kibicem sie jest a nie sie bywa, kazdy kto ma troche rozumu wie, ze mozemy jeszcze przez pare dobrych lat ogladac plecy klubu, ktory ma kilkakrotnie wiekszy budzet. Jak tak bardzo mierzwia niektorych te ostatnie wyniki to niech lepiej nie przychodza w ogole i nie udaja, ze sa kibicami Wisly. Bo sa po prostu kibicami sukcesu i lanserami z facebooka.

KMWTW i matzks skoro nie jesteście w tej grupie kibiców sukcesów i lanserów na facebooku to gdzie byliście wczoraj na meczu? Sektor G to totalna padaka i piknik z dzieciakami zajadającymi chrupki w pierwszym rzedzie. Fany było komu rozwiesić a już krzyknąć nie. Jak zwykle innych się poucza a co sami zrobiliście w tej kwestii??

Żeby się nie okazało, że nawet nie nawiążemy walki z Vive. Wtedy to wy i reszta zapewne jak w tym roku jeszcze przed ostatnim gwizdkiem wylecicie szybko z hali, żeby autem w korku nie stać i jak najszybciej żale na nafciarzach wylewać.

prowadzący doping, powinien równo wyp......ać, wywalić jednego, dwóch, a wtedy pozostali będą obsrani i ryczeć jak orangutany w zoo. bo to co się dzieje to ostatnio piknik

Pop corn i cola to głowny asortyment teraz na G. Liczy się #tag

-kibic w firmie Wisla Płock

-lans focia

-#tag_broda_rodrigo

ostatni mecz gdzie dobra ekipa była na trybunach to chyba ten z 2012 roku 32-25 dla nas w meczu z sortownikami.

Potem nastała agonia. Ziomeczki na meczach z gaciami po 12 lat. 2-3 bramki dla vive i koniec z dopingiem. Kazdy się zepnie najmocniej na j...ć kielce a zapodadza hey wisła gol i cisza.

zrobić akcje wszyscy na G, ja sie nie dziwie, że nie przychodzą ogarnięci ziomki, jak mają stać obok lasek i być dla nich tłem do fotem, albo zdierać gardło jak obok ciebie jakiś typek kończy level na telefonie.
OGARNIJMY SIĘ

Zróbmy podczas meczu te (tak to nazwę) uły, uły, które już raz na którymś meczu były.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pan Józek

I cala ta wewnetrzna dyskusja miedzy naszymi kibicami doprowadzila nas do tego miejsca ze jestesmy doceniani przez najlepszych graczy i trenerow w europie. A o waszej atmosferze na meczach to co mowia? bo chyba musialem przeoczyc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Złoty Bogdan

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to co zacytowałem to głos "płockiego środowiska kibicowskiego", a to chyba najbardziej wiarygodna wykładnia waszego poziomu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Wujo66

Złoty Bogdan co Ty człowieku piszesz!!! Skąd takie głupoty do głowy Ci przychodzą?
Uważasz, że dobre kibicowanie to banda troglodytów z nożami, siekierami - ajk Ci tego brakuje do zapisz się do chłoptasiów w Legiunii, tam jest "prawdziwy" ruch kibicowski.
Czy można być tak głupim, aby chcieć, żeby na ręczną zaczęli chodzić kibole z kopanej?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.