Wątek dotyczący artykułu

Michał Świącik: Szanse startu Włókniarza zmalały do minimum

Włókniarz Częstochowa prawdopodobnie nie dojdzie do porozumienia z zawodnikami w zakresie spłaty zaległości. To oznacza, że szanse na start zespołu spod Jasnej Góry w lidze zmalały do minimum.

przeczytaj cały artykuł

TOM99

TYLKO TERAZ TRZEBA SIĘ ZASTANOWIĆ KOMU KIBICOWAĆ;BO TAK..
BALIŃSKIEGO I KASPRZAKA W CZĘSTOCHOWIE ...NIENAWIDZIMY...!!!
TERAZ DOCHODZI..SAJFUTDINOW,WALASEK ,ŁAGUTA...!!!
HANCOCK 45 LAT, GOLLOB 44 LATA,TAKŻE NIE LUBIANY W CZĘSTOCHOWIE ..
MIEDZIŃSKI OCZYWIŚCIE...W OGÓLE CAŁY TORUŃ...!
TO ZA ROK NIE BĘDZIE KOMU KIBICOWAĆ.....!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CKM_

Nie ma co uogólniać. Ja tam Kasprzaka lubię, podobnie Emila. I Golloba też. Faktem jest, że jakoś spadła sympatia do Walaska i Łaguty, bo goście są straszliwie łasi na pieniądze.
SCKM miało dogadać się z krajowymi zawodnikami. Holta ponoć nie ma o nic pretensji, ale z Jabłońskim i Walaskiem są schody. Najgorzej pewnie z tym ostatnim.
Dążenie do odzyskania kasy jest zrozumiałe, ale mimo wszystko ci zawodnicy powinni docenić, że stowarzyszenie chce im cokolwiek zaoferować. Bo to nie jest ich dług! O zaległe pieniądze trzeba się dochodzić ze Śleszyńskim i spółką. Propozycja Świącika, czyli oferta zapraszania zawodników na turnieje i ryczałtowa, dobra zapłata - przez kilka lat - plus odkupowanie po sezonie sprzętu to chyba dobra oferta, tym bardziej, że za nic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
t częstochowa

Witam. Ja tam Grigorijowi będę kibicował :). Mistrzem Polski według mnie zostanie Toruń, a sympatię "drużynową" na jeden sezon przeleję na wrocławską Spartę !:). Pozdr :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tomasz Szydłowski RSKŻ

Kasprzaka? Osobiście go lubię mimo wszystko. Hancock? Jeden z ulubionych zawodników. Gollob? Mimo, że go nie lubię mam do niego szacunek za wkład dla polskiego żużla :). Sajfudinow? nigdy do niego nic nie mialem i nie mam. Łaguta? Straciłem całą sympatie po tym jak zrobił z siebie małpę... Walasek? Od dawna wiadomo, że to najemnik i nie liczy się z nawet z własnym rodzinnym miastem... (J***Ć Falubaz) :)) więc czemu ja jako kibic mam go lubić? Miedziński to inna historia ^_^ Baliński ogólnie jest nie lubiany na torach żużlowych...

A teraz inna kwestia CKM Włókniarz S.A jeździło na licencji SCKM gdyż SCKM musiało się zrzec tej licencji na korzyść S.A... więc nie wprowadzajcie w błąd ludzi, że S.A jeździło na licencji SCKM bo po prostu została jej zabrana ( proszę o zapoznanie się z regulaminem o ile komuś będzie się chciało to zrobić). Od 2 lat SCKM chciało zgłosić podobny twór jak Toruń czyli drużynę w 2 lidze która chciała jeździć tam i dać szansę objeżdżania się młodym adeptom tego sportu. Ale jak wiadomo centrala przez ten czas na to się nie zgadzała. No to kolejny genialny przepis naszego prawa :).

Teraz mam nadzieję, że skoro nie dostaniemy licencji to SCKM nie zapłaci nic bo prawdziwym dłużnikiem jest SPÓŁKA AKCYJNA a nie stowarzyszenie. Dziękuję za wysłuchanie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.