Wątek dotyczący artykułu

Michał Świącik: Szanse startu Włókniarza zmalały do minimum

Włókniarz Częstochowa prawdopodobnie nie dojdzie do porozumienia z zawodnikami w zakresie spłaty zaległości. To oznacza, że szanse na start zespołu spod Jasnej Góry w lidze zmalały do minimum.

przeczytaj cały artykuł

mamwyjechanena

Widzisz pozwolę sobie napisać Michał. Kłamiesz, kłamiesz i oszukujesz wszystkich dookoła. Miałem się za bardzo nie wychylać, aczkolwiek chciałem wywołać Cię do tablicy. Przyszedł mi z pomocą Twój syn. Już kiedyś przyznałeś mi publicznie rację, że to co wysyłasz w świat może być sprzeczne. Powinieneś jako osoba interesująca się psychologią społeczną/pedagog??? wiedzieć dlaczego tak to wygląda. Ale do rzeczy. Co mogę widzieć na temat "ostatecznego" braku licencji. Z rozmowy jaką odbyliśmy wnoszę, że albo jesteś naiwny jak małe dziecko, albo od początku nie miałeś pomysłu co robić i liczyłeś na kolejny cud po Jasną Górą. Pozwolisz, że w tym momencie nie będę się zbyt rozwodził. Teraz PZM sam Ci pokazuje jak mogłeś to rozgrywać od początku i byłby sukces w postaci startu naszej drużyny złożonej z wychowanków. Ale Ty miałeś marzenia, które potrafiłeś wkręcić opinii publicznej. I tutaj nawet ja Ci uwierzyłem, że to ma głębszy sens. Treningi to nie był atak w Twoją stronę chciałem tylko uzmysłowić Twojej latorośli i innym, którzy Ci zaufali, że chyba faktycznie coś jest nie tak w tym Twoim świecie. Mało tego podoba nam się ten sam styl jazdy zawodników. Płynne przenoszenie środka ciężkości na tylnym kole. I życzyłbym wszystkim sympatykom speedwaya w Częstochowie, aby adepci Waszej szkółki tak jeździli. O radach nie będę rozmawiał bo to już tylko słyszałem od kilku osób, że dostajesz coś naprawdę dobrego i nie potrafisz/nie chcesz tego wykorzystać. Odpowiedz z sensem dlaczego? Wiesz jaki jest Twój/środowiska w Częstochowie problem, że nikt prawdy nie mówi. W swojej wypowiedzi popełniłeś ten sam błąd, który powielasz od X czasu. Znowu mówisz o kimś źle i nie widzisz że strzelasz kolejne samobóje. Nie jestem związany w żaden sposób ze spółką SA. Jakbyś odrobił pracę domową ze zrozumieniem widziałbyś jakie miałem od dawna zdanie na temat SA. Niestety kolejny raz ciszniesz coś bez zrozumienia tematu. Dlatego moja ogromna prośba zorganizuj to obiecane lutowe spotkanie w terminie marcowym. Tylko tak żeby mogli być wszyscy Ty,Jaromir,Borys Ci młodzi chłopcy ze szkółki, dla których tak dużo zrobiłeś i my Kibice,Przedsiębiorcy którzy chcemy coś zrobić. Będziesz mógł wówczas udowodnić że jestem tylko człowieczkiem z necika albo ja udowodnię że zakłamujesz rzeczywistość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Ś

Jeżeli jesteś tym przedsiębiorcą, który chciał wyrwać od każdego sponsora klubu po 3 tysiące złotych, któremu zależało tylko na zrobieniu pieniędzy to gratuluję poczucia humoru. I podpisuj się pod tematem bo widzę, że cię na to nie stać panie S... Pozdrawiam Michał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mamwyjechanena

Nie słuchasz. Ale zorganizuj to spotkanie usiądziemy wszyscy i porozmawiamy. Wy coś pokażecie My Wam pokażemy. Tak żeby zmusić Was do myślenia. Bo ta nasza rozmowa wychodzi na to że była jałowa. A jeśli już używasz jakiejś kwoty to podawaj prawdziwe liczby. Bo kolejny raz zakłamujesz rzeczywistość.Podpisuje się w innym miejscu gdzie ponoć czytujesz. Powinieneś napisać sobie taką karteczkę z napisem "Michał nie kłam". Może to pomoże. P.S.U.J.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Michał Ś

No i jak tu z tobą rozmawiać. Obrażasz mnie i moich przyjaciół, którzy działają w klubie. Wylewasz na nas pomyje. Nie masz bladego pojęcia o funkcjonowaniu klubu i o jego problemach. Człowieku dla nas najważniejszy jest klub i jego przyszłość. Dopiero po załatwieniu pewnych najważniejszych spraw, można robić spotkania ze sponsorami o które zabiegałeś. Nie chcę się posługiwać twoim językiem, bo nienawidzę tego. Zobacz człowieku co ty robisz? Opluwasz mnie. Wciągasz w dyskusje mojego syna. Pytam to jest twój poziom dyskusji? A wystarczyło zadzwonić porozmawiać, a nie pod pseudonimem pluć. Ile ty masz lat - 10?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.