Wątek dotyczący artykułu

Stal Gorzów chce Darcy'ego Warda!

Stal Gorzów jest zainteresowana pozyskaniem Darcy'ego Warda, który nadal nie podpisał kontraktu z KS Toruń. Czy ten hitowy transfer dojdzie do skutku?

przeczytaj cały artykuł

bzyk

wam się trzęsą u nas skład na papierze jest super a u was same nie wiadome linus ,gapa,świder i dla tego szukacie wzmocnienia ale warda w stali nie będzie bo was nie stać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bzyk

ale chcecie być mocniejsi na papierze .przecież ustalając skład poprzez kupowanie zawodników trzeba wiedzieć na co stać zawodnika dlatego kluby się wzmacniają poprzez kontrakt gwiazd GP

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Witaj Bzyku..:)) My jesteśmy jedynym klubem który nie dokonał zakupów.Co w tym złego z naszej strony gdybyśmy dokonali jednego?. Nam też wolno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
bzyk

witaj stercelku .masz rację możecie kupić nawet dwóch dudka i warda o ile nie mają kontraktów podpisanych ale mi się wydaje że kasy wam się nie przelewa tak samo jak i nam jakby falubaz miał kasy pod dostatkiem to by emil był u nas a nie w lesznie .parę razy dowhan się do niego przymierzał ale nie wyszło.a ten artykuł jest pod publikę i ward na pewno jest dogadany z toruniem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-Stan-

Hitler miał bomby tylko prawdopodobnie bez zapalników, bo wojnę przegrał. Tak niektórzy mają kasę, tylko ich długi znacznie przewyższają tą kasę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
A R E S

Tym postem tylko powiedziałeś mojej słowa. Strach i ten ból jakby to okazało się prawdą. P. S. - papierowych mistrzów mieliśmy rok temu w Toruniu, kiedyś w Gorzowie... Pamiętaj papier wszystko przyjmie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
cashGW

Jeden medal na 30 lat? jak dla mnie to w ciągu ostatnich 30 lat Stal zdobyła 7 medali. Jedno złoto, owszem i moje pierwsze- pewnych rzeczy jak wiek się nie przeskoczy, no i co? Doucz się chłopcze zanim znowu zaczniesz do mnie srać na swoją klawiaturkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.