Wątek dotyczący artykułu

Mistrz znokautowany w cztery minuty! - relacja z meczu Lech Poznań - Legia Warszawa

Przez ponad godzinę szlagierowe starcie Lecha z Legią było zacięte i wyrównane, ale po czerwonej kartce dla Arkadiusza Malarza poznaniacy zadali dwa ciosy, które zdecydowały o ich triumfie!

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
polowac

Jak Legia wygrywa to jakoś nikt tego z godnością nie przyjmuje tylko wszyscy dopatrują się spisku sędziów :-D A dzisiaj kartki dla Legionistów a dla Lechitów ojcowskie upomnienia sędziego z palcem na ustach. A ja jestem obiektywny i widzę, że Bergowi zaczyna palić się grunt pod nogami. Nie wiem czemu Malarz stał się nr.1 ? w końcu to właśnie on "zmalował" wygraną dla Lecha, chociaż inni też nie byli bez winy. Gdyby w końcówce więcej zimnej krwi i dokładności zamiast haosu to remis był do uratowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kordekk

Tylko że kiedy Legia wygrywa to każdy zwala na sędziów. Kiedy jednak sędzia da niesłuszną kartkę przeciwko Legii (tak jak to było w przypadku Vrdoljaka - tam nikt nie zawinił lub może inaczej - obaj zawinili), to jest że "płaczecie"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MZ1975

Zawsze można wystosować pismo do Lecha z prośbą o powtórzenie meczu. Z Celtikiem się nie udało,ale niech próbują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
PiKey

Czego płaczesz trampkarzu z Rawicza? Sędzia gwizdał dziś akurat sprawiedliwie. Sprawiedliwie rozdał po 3 żółte kartki dla każdej z drużyn. Zresztą, sędzia Tomasz Musiał jest moim zdaniem obecnie jednym z najlepszych polskich sędziów.
Raz nie było gwizdania pod Legię i od razu rozpacz? I kto to na dodatek rozpacza? Jakiś sklonowany rawicki misiek...
Ogólnie fajny mecz. Lech pokazał, że nie jest w tym roku gorszy. Wręcz odwrotnie, mimo niższej pozycji w tabeli jest w bezpośrednich konfrontacjach od Legii lepszy. Jeśli poprawi dyspozycję w meczach wyjazdowych to tytuł mistrzowski jak najbardziej możliwy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty
PiKey

Jaki wrażliwy... Nie chesz być obrażany to sam nie obrażaj. Przy ośle Sadajewie i cieciu Douglasie to trampkarz z Rawicza jest łagodnym i miłym określeniem :-). Tym bardziej, że chyba aż tak bardzo się z prawdą nie minąłem :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
PiKey

Z tym klonem to nie chodziło o ciebie jako osobę, tylko o usera na SF. Wcześniej posługiwałeś się jakimś innym. Wbrew pozorom nietrudno to rozpoznać. Przez myśl by mi nie przeszło nazwać ciebie klonem :-) A obrażanie zawsze jest obrażaniem. Jeśli ja jestem kibicem Lecha to nazywanie piłkarzy, którzy grają w tej druźynie osłem czy cieciem też mnie w jakiś sposób dotyka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.