Wątek dotyczący artykułu

Zabójcza trzecia kwarta Śląska. W 40 minut do setki

Polpharma miała udany początek, ale na początku drugiej połowy koncertowo zagrali wrocławianie. Śląsk nie zawiódł i pewnie wygrał na wyjeździe z najsłabszym zespołem ligi.

przeczytaj cały artykuł

Dante71

Może się chłopak zmotywuje i z Turowem da dobrą zmianę, bo coś czuje, że za tydzień nie wystarczy dobra trzecia kwarta...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dante71

Koledze chyba chodziło o to, że gdyby Turów zachwycał to (- 10) byłoby sukcesem:) Fakt, Turów nie zachwyca i Śląsk też nie:) Ale szanse na wygraną Śląska są dużo większe niż w pierwszej części sezonu... Śląsk walczy o miejsce 4-5, bo szósta lokata oznacza walkę z drużynami poza zasięgiem. Gdy była walka z Rosą o czwarte miejsce było spokojnie... Przewagę parkietu można było sobie odpuścić. Ale odrodzili się Czarni i teraz na miejscach 4,5,6 robi się ciekawie. Z drugiej strony, po porażce Stelmetu, Turów gra o pierwsze miejsce... Będzie ciekawie we Wrocławiu:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.