Wątek dotyczący artykułu

Pechowa "13" - odrzuceni przez Adama Nawałkę

Reprezentacja Polski zmierza wprost po awans na Euro 2016, ale nie wszyscy chętni wsiedli do pociągu jadącego do Francji. Oto pechowa "13" odrzuconych przez Adama Nawałkę w procesie selekcji.

przeczytaj cały artykuł

gz9

dziennikarze ciągle szukają "dziury w całym" , pewno nie mają o czym pisać. Jestem zdania niech trener dobiera kadrę i za to odpowiada, a dziennikarze niech nie wtrącają się w skład, wielcy obrońcy. tez mogę powiedziec że brakuje mi X czy Y, no i coz tego. to ma być zespół. Antiga udowodnił, że zespół jest ważniejszy od Kurka. Tylko tam zamiliki, a tu jedyny temat to brak Kuby. Pozostawmy to trenerowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

dziennikarze ciągle szukają "dziury w całym"

Jak byś zapomniał to przypominam, że to Nawałka w grudniu wypalił o tym, że opaska idzie na stałe do Lewandowskiego. Gdyby siedział cicho teraz Kuba nie dostał by powołania i nie byłoby takiej nagonki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hellu

"wypalił"? Po prostu poinformował wszystkich, że nie zamierza zmieniać czegoś co działa, więc Lewy stanie się kapitanem na stałe. Czemu niby miałby siedzieć cicho?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pablo80 - RSKZ

To była odpowiedź do tego, że "dziennikarze szukają dziury w całym".
Jakby się nie odezwał nie było by teraz tej nagonki. To jest konsekwencja...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.