Dyskusja

Włókniarz

przejdź na stronę użytkownika

Sułtan WTA

Obstawiasz coś na półfinał ? U mnie 3,50 na 2-1 Serena, 6,50 na 2-1 Simona i 5,00 na 2-0 Simona. Simona win 3,25. Zastanawiam się nad zakładami na set, ale w tej parze jakoś one mnie nie przekonują. To nie jest mecz na który chciałbym mocniej wejść (liżę rany po Sabine która miała wygrać 2-1) ale chyba sobie nie odmówię lekkich zakładów.
Myślę, czy Simona - jeśli by prowadziła - to może wypuścić mecz czy raczej albo dociągnie spokojnie jak w Singapurze, albo nie nawiąże walki jak w finale. Jeśli będzie prowadzić, nie wykluczam wejścia w Serenę po jakimś dużym kursie, w odwrotnej sytuacji, możliwe, ale chyba od razu po przegranym 1 secie. Ostatnio Monaco mi wygrał z Verdasco i Dominic Thiem po kursie 10,00 ale przewaliłem to wszystko na Pliskovą, chyba osąd mi nawala, jak stawiam mniej to wygrywam, jak więcej to przegrywam, w Doha, Dubaju, Monterrej to czesałem celnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz

cos w strone Simony pewno puszcze,wypstrykalem sie wczoraj na Karolinie P,Wlochach i pozniej juz w nerwach na tym Zeballosie co udaje tenis,2-1 rozsadne
graty kursow,ja musze sobie chyba wytatuowac na czole nie ruszac facetow,a i tak sie geje zleca,powodzenia
EDT a poszlo na zwyciestwo Simony wszystko,ale to bardziej osobiscie,nic o bym polecil koledze czy komukolwiek,dzisiaj nie analizuje nic

| Odpowiedz
blokuj
Sułtan WTA

podstawa to nie wolno chcieć się odegrać. Ja nie wierzyłem że Karolina może grać tak słabo cały mecz i po 1 secie wszedłem, a nawet trochę później poprawiłem :) Tak samo Garcia, jak ona mogła nie zdmuchnąć małej Japoneczki.
zresztą sympatia do Rumunki może mi zniekształcić obraz dlatego dziś tylko zabawa za denary

| Odpowiedz
blokuj
Włókniarz

mysle ze nie tyko nas Karolinka stuknela :P czasem po takich wtopach po prostu daje sobie spokoj,fajnie ze sie odezwales,tez cos skrobne jak bede mial wene

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.