Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

YoloUT- RSKZ

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
Mały kurczaczek spełni marzenia
- wiary, radości, miłości, spełnienia. Wszystkiego dobrego życzy YOLO ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Widzę, że taka koalicja tu powstaje :D
Myszowaty i Żurawica razem knują, życzą sobie dobrze i tak dalej, już teraz rozumiem, dlaczego na mnie taki zmasowany atak. Ta koalicja źle się dla Państwa skończy, You Dash czuwa, najmniejszy błąd i zostaniecie sprzedani :>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YoloUT- RSKZ

Spadaj laiku haha :D
Ty też dostałeś życzenia .. Chyba haha :D ii co? :D
Nie będziemy się trzaskać z takim Judaszem jak Ty haha :D

------
Do właściciela tablicy:
You Dash skończ czytać myszowaty małpiszonie, to nie do Ciebie!

Mam prośbę weś przywal temu Judaszowi ode mnie łopatą bo masz bliżej, mi się nie opłaca specjalnie jechać, poza tym mógłby zginąć marnie,aa po co ? Haha :D
P.S Ewentualnie ładuj w szczęke póki się nie zagoiła haha :D
Z góry dzięki ;)

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Zdążyłem przeczytać to:
"You Dash skończ czytać myszowaty małpiszonie, to nie do Ciebie!" przed wyjściem, ubaw miałem po pachy, rozwaliłaś system :D
Mecz z Falubazem był meczem podwyższonego ryzyka, więc opcja z łopatą by nie przeszła :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.