Dyskusja

Kuba Andruk

przejdź na stronę użytkownika

Kuba Andruk

Jeden idiota się chwalił jaki to z niego komentator bo ileś tam medali ma :P To się z nim założyłem że będę miał 150 punktów za medale - dwa dni temu miałem z 4 punkty i nie wiedziałem że jakieś medale tu są :P
Koleś powiedział że za dwa lata tych punktów nie zdobędę ;)
A Politechnika to AZS Politechnika Koszalin, drużyna piłkarek ręcznych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pan wszystkich Panów

hehe dobre. Jak tu chwilę posiedzisz to zobaczysz jakie matoły dniami i nocami tu siedzą żeby punkty zdobywać i medale jakieś. Ja zawsze miałem numer 23tyś. coś tam i miałem to w du*ie. Byłem chory kilka dni i leżałem przed laptopem. Bez polubień,obserwacji,fot itp w dwa dni zielony się stałem(czyli pierwsze dwieście nie mających co w życiu robić). Teraz bastuję i napiszę coś jak mi przyjdzie ochota. Wiesz,że tu po ok 200 postów potrafią pisać dzień w dzień? Sami prezesi,bogacze,aktywni sportowcy,a w rzeczywistości... przemilczę to.Podniosłeś japacą i wałbaną gula i pokazałeś drogę...będziesz miał wielu naśladowców. Ileś tam medali to sens ich życia... hahahahaha ale zrobiłeś rewoltę. W Koszalinie mam dalszą rodzinę ale na pogrzeby i wesela się śmiga;) P.S idiota z Torunia był?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom_J

Wiesz co? Z tą "koniecznością znania", ale Ciebie, to Ty sam "zacząłeś", i określiłeś Pablo jako "nowego". Teraz znowu zarzucasz mu, że go "za dużo jest", więc znasz go jednak, czy nie znasz? ... ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Smileツ

Hmm, ja do połowy czerwca Pabla w ogóle nie znałem, a i o mnie, jak i o nim, nie można powiedzieć, że byliśmy wtedy, nowymi użytkownikami portalu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tom_J

E, jaki tam adwokat ze mnie, amatorszczyzna, nieodpłatnie wziąłem go trochę w obronę, tylko po to, byś mnie z raz skojarzył ;) :P

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
pablo80 - RSKZ

Doskonale rozumiem Twoje pobudki i cel działania. Osobiście zaręczam, że mało kto tutaj zwraca uwagę na te rankingi i medale, chociaż bycie na zielono daje plusa, że trudniej bana dostać ;)
Twoje działania jednak lekko zaburzają korzystanie z portalu innym. Czy była by możliwość, że po osiągnięciu celu pousuwasz blogi?
Wesołych świąt :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

mi nic nie przeszkadza, jak co neiktorzy sie kompromituja i pisza bzdety to jest ok, a jak chlopak z niektorych cwaniaczkow zrobil burakow to bardzo fajna sprawa

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

ale co w tym dziecinnego??
Szacun był do momentu gdy osiągnął te 150 punktów z medali które zakładał na początku. Dalej to już zaczął mnie denerwować. Tym bardziej, że zakładał multikonta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Przemek M11

Nie mam najmniejszych wyrzutów, że napisałem o tym Czechowskiemu.
Wchodząc w zakładki kibice, blogi chcę widzieć czyjąś pracę, a nie walkę z wiatrakami.

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

Ja to rozumiem, ale niech nie niweczy pracy użytkowników którzy mają coś do przekazania i obojętnie czy robią to dobrze czy nie, niech nie zakopuje ich pracy bzdurami. Dlatego poprosiłem o usunięcie blogów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Przemek M11

Co w tym dziecinnego, że typujemy wyniki meczów?
Mogę sobie typować z kumplem z osiedla, mogę z kumplami z pracy, tak samo mogę tutaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.