Dyskusja

Swindon Robins Poole Pirates

Swindon Robins - Poole Pirates
6 kwietnia 2015, 17:30

33 : 47
Relacja

Apator Fan-RSKZ

ZGODY

Dziadek motorower - to była pierwsza zgoda Boryska, powstała w grudniu 2014. Wted to zaczęło się od pisania o ulubieńcu Dziadka - Chrisie ''Bomberze'' Harrisie. Dużo tych tematów zaowocowało w zgodę.
Avaterys RSKŻ - niegdyś trwały między nami dyskusje na temat naszego żużlowego klubu z Rybnika. Później po mojej obserwacji Avaterys odpowiedział. Tak powstała zgoda w grudniu 2014 trwająca do dziś.
Kibic.Sportu - dawałem mu propozycję ludzi do obserwowania. On także mnie obserwuje, jak i ja go. Zgoda powstała w lutym 2015.
Wierny Kibol - docenił walke Wiernego Kibola na SF, jako wówczas nielicznego z kibiców rybnickich. Dałem obserwacje nie licząc na odpowiedź a on odpowiedział. Prywatnie także fan Lokomotivu Davgaupils i PGE Stali Rzeszów. Również kibic piłkarski. Zgoda powstała w grudniu 2014.
AMON RSKŻ - zgoda zaczęła się w dyskusji w temacie rybnickiego klubu, wówczas razem daliśmy sobie po obserwacji. Amon nie przepada za kibicami rybnickiego klubu, ale ze mną zgodę utrzymuję nada. Zgoda powstała w styczniu 2015.
Kibic RKM - ten kibic wrócił na SF po dwóch latach. Szybko stał się dobrym do zgody. W jego avatarze nie ma herbu RKM-u Rybnik, tylko starego 12-krotnego mistrza Polski - ROW Rybnik. Zgoda powstała w styczniu 2015.
ŻKS OSTROVIA FANS - zgoda zaczęła się właśnie w tym temacie, kiedy kibic ten mądrze napisał jak się dobiera zgody. Zgoda powstała w kwietniu 2015.
KOSY
Apator Fan-RSKZ - niegdyś utrzymywaliśmy zgodę. Wszystko zaczęło się od niemiłych tekstów Apatora na temat obserwacji. Kosa powstała w styczniu 2015.
Donio RSKŻ - (dawniej Byczek-NZUL). Kosa powstała w styczniu 2015 roku, po takiego samego rodzaju tekstach jak Apatora na temat obserwacji. Już mnie nie obserwuje.
Grimes - nie przepada za mną od początku potwierdzenia konto na SF. Kosa powstała w grudniu 2014 i ciągnie się do dziś a końca jej nie widać.
CT - kiedyś mielismy ze sobą zgodę, nawet się obserwowaliśmy. Kosa powstała przez przejście użytkownika na przeciwną stronę w grudniu 2014.
Raf123 - ten kibic zablokował mnie podczas pisania komentarzy o nazwie grudziądzkiego klubu. Kosa powstała w październiku 2014 i jest najstarszą z kos Boryska.
Bullet79 - kosa podobnie jak wiele powstała przed nie miłe teksty w moją osobę. Kosa powstała w grudniu 2014 i ciągnie się do dziś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
687llliii

]Apator Fan-RSKZ - niegdyś utrzymywaliśmy zgodę. Wszystko zaczęło się od niemiłych tekstów Apatora na temat obserwacji. Kosa powstała w styczniu 2015 HAHAHHAHAHA no nie moge xD a dopalacze ma jeszcze !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Jankes_

Jesli jesteś kobieta to powinas miec szacunek do nas ;) czyli wielkich Bohaterów Sportowego grona. bo to jest wolna Europa i każdy może napisac co chce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.