Wątek dotyczący artykułu

Adrian Miedziński z podejrzeniem kontuzji ręki

Adrian Miedziński jest kolejnym zawodnikiem, który zapoznał się z nawierzchnią toru w Swindon. Polak w 13. biegu meczu Rudzików z Piratami zanotował upadek.

przeczytaj cały artykuł

light

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Majewski przed tym meczem pisał do Zengoty na tweeterze cytuje: "uwaga na Miedziaka".....WTF?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRZYZAK

Bo Majewski przez lata po prowadzeniu 3 minutowego bloku sportowego po faktach awansowal na eksperta speedway'a, moze dlatego:)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
BadAngel

Co to qrwa za żart był ja się pytam? Ty to se możesz tak żartować, a nie pożal się boże ekspert z TV. Następny *jeb po Olkowiczu.

| Odpowiedz
blokuj
KRZYZAK

pożal się boże ekspert z TV

Jaki z niego ekspert na 4/5/ zycia zawodowego prowadzil sportowy blok 3 minutowy po faktach?:))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
BadAngel

Mirek mówił też, że jest super trener, ale w każdym klubie trafia na laików. Więc niech on lepiej uda się do lekarza, nie zaszkodzi mu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Grimes

Za późno byłem u lekarza, powiedział, że się o 2 lata spóźniłem z terminem i zmiany już są nieodwracalne :)))))

| Odpowiedz
blokuj
jack z Torunia

Mirek mnie nie raz rozczarował swoimi wypowiedziami. I o ile był dla mnie ulubieńcem jeśli chodzi o zawodnika o tyle trenerem jest dla mnie żadnym. Obserwując żużel z pozycji trybun więcej trafnych wniosków czasami można wyciągnąć.

| Odpowiedz
blokuj
jack z Torunia

Masz rację. Szkoda mi go bardzo bo widziałem go kiedyś działającego w Toruniu na dłużej. Janek Ząbik ma swoje lata a ktoś z "naszych" powinien być istotną postacią tego klubu. Mirek mam wrażenie przegrał swoją wielką szansę. Chciał rządzić i decydować zamiast uczyć się pokornie nowej roli. No i te własne sprawy...

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Mirek myślał, że jak pokarze się na jakiś oficjalnych zawodach z Pawłem to to wystarczy. A trenerka to nie jest grzanie się w nie swoim świetle od czasu do czasu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.