Wątek dotyczący posta na blogu

Karuzelę czas zacząć - PGE Ekstraliga 2015

Hockley

Niemalże zgodnie z tradycją liga polska miała ruszyć w Święta Wielkanocne, ale z powodu niesprzyjających warunków pogodowych ze startem sezonu ligowego trzeba było się wstrzymać jeszcze jeden tydzień. Tym razem jednak nic nie stoi na przeszkodzie i w niedzielę żużel w Polsce w wydaniu ligowym ruszy (…)

przeczytaj cały artykuł


Cthulhu Fhtagn

Bardzo ładna szata, a także zawartość blogu. Musiało Cie to sporo czasu kosztować. Wciskaj linki gdzie popadnie by trud nie poszedl na marne. :)

Kwestia Zmarzlika:

Po raz kolejny będzie on pełnił rolę „jokera”, który może z powodzeniem zastępować słabszych seniorów.

Mimo, że jestem z Zielonej Góry mam przeczucie, iz ten "Po mutacji inaczej" w tym sezonie wyrośnie na lidera Stali. Chłopak ma metanol we krwi, a jego jazda mnie zachwyca. Moim skromnym zdaniem już w tej chwili
jest naszym nr. 2 jeśli o umiejętności i instynkt na torze chodzi. Pozdrawiam. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley - RSKŻ

Dzięki bardzo, staram się reklamować ;)
Aż tak długo nie, bo sam pomysł rodził się w czasie (pisałem wszystko w Wordzie), dłużej zajęło mi wklejenie i edycja tutaj o czym wspomniałem w dopisku.
Zgadzam się, Zmarzlik ma niesamowity talent. Nieprzeciętny i rzadko spotykany. Na całe szczęście nie załamała go ciężka kontuzja nogi z wrześnie 2012. Złamana kość udowa, to dla wielu koniec jazdy na określonym poziomie, a Bartosza tylko to wzmocniło i z roku na rok podnosi swój poziom. Przed rokiem wygrał przecież zawody Grand Prix. Stal będzie miała w tym roku z niego wiele pociechy i niewykluczone - tak jak napisałeś - że może to być już lider zespołu. Pozdrawiam kolegę z Zielonej Góry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.