Wątek dotyczący posta na blogu

Karuzelę czas zacząć - PGE Ekstraliga 2015

Hockley

Niemalże zgodnie z tradycją liga polska miała ruszyć w Święta Wielkanocne, ale z powodu niesprzyjających warunków pogodowych ze startem sezonu ligowego trzeba było się wstrzymać jeszcze jeden tydzień. Tym razem jednak nic nie stoi na przeszkodzie i w niedzielę żużel w Polsce w wydaniu ligowym ruszy (…)

przeczytaj cały artykuł


FAKjuJACK

No okej... grafika spoko.... ale ta niby analiza to jakaś parodia analizy na poziomie przedszkola.To nie Analiza tylko króciutki ,zdawkowy i subiektywny opis drużyn niczym z nagłówka jakiegoś artykułu. Także sorry kolego ale merytorycznie to się nie popisałeś i wygląda to bardzo amatorsko...Przy czym oczywiście moja opinia jest też subiektywna ale staram się być obiektywny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley - RSKŻ

Czytałeś początek? Wyraźnie napisane, że jest to parę zdań i próba analizy. Spodziewałeś się rozpiski na wzór gazet z wykresami i tabelkami? Technicznie jest to tutaj niemożliwe, a gdyby było i miałbym więcej czasu to z chęcią bym to zrobił, bo to żaden problem. Pomysłów miałbym wiele. Nie to jednak było moim celem. Było nim napisać krótko, zwięźle i na temat, z najmocniejszym ustawieniem. Tyle.
Chciałbym zobaczyć nagłówki artykułów z taką treścią w takim razie. Opis... przecież miał być to opis (z ewentualnymi odczuciami, próbą przewidzenia szans) i jest. Mówisz, że merytorycznie się nie popisałem... Ok, fajnie, dzięki za wpis. Dobrze, że napisałeś, ze subiektywny, bo bym nie wiedział ;)
Sądzę, że nie podpasowała Ci opinia o GKMie (a raczej jestem pewien), bo skazuje Twój zespół na walkę o utrzymanie i nic więcej. Sorry, tak to widzę, bo nie widzę argumentów za tym, by GKM zajął miejsce wyższe niż szóste. Nie jest to złośliwość, tylko realizm. Masz prawo sądzić inaczej.
p.s.
Przede wszystkim intencją tego bloga jest rozmowa z kibicami żużla na temat PGE Ekstraligi 2015, a nie napinka czy próba wykazania jakim kto jest "znawcą".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.