Wątek dotyczący posta na blogu

Karuzelę czas zacząć - PGE Ekstraliga 2015

Hockley

Niemalże zgodnie z tradycją liga polska miała ruszyć w Święta Wielkanocne, ale z powodu niesprzyjających warunków pogodowych ze startem sezonu ligowego trzeba było się wstrzymać jeszcze jeden tydzień. Tym razem jednak nic nie stoi na przeszkodzie i w niedzielę żużel w Polsce w wydaniu ligowym ruszy (…)

przeczytaj cały artykuł


k44

fajnie sie czyta, ale mam jedna uwage - GKM nikogo nie uratowal, od poczatku chcieli byc w EL i skoro nie udalo sie awansowac wykorzystali inna, nadarzajaca sie okazje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley - RSKŻ

Uratowali twarz władzom swoją gotowością do jazdy w E-lidze i tym, że przez kilka lat ustabilizowali poziom finansowy i organizacyjny. W innym wypadku liga liczyłaby 7 zespołów. Nie mam absolutnie nic za złe GKMowi, bo cieszy to, że znalazła się drużyna zdolna do rywalizacji w elicie, ale warto postawić pytanie, którego staram się unikać, ale w tej sytuacji postawić je muszę. Mianowicie "co by było gdyby nie byli chętni i gotowi do walki w E-lidze?"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.