Dyskusja

fifijabol

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty
fifijabol

A spodziewałeś się innej odpowiedzi? Bo ja nie. Oczywiście, tu nie skłamał, ze klub przestał współpracować, tylko szkoda że nie napisał z jakich powodów, jak mu podrzuciłem argumenty, to już się do tego nie odniósł. Albo hasło że nie piszemy o wszystkim co się w klubie dzieje, bo to portal sportowy, ale rzecz w tym, że ta akcja była właśnie w lutym, gdzie była posłucha od artykułów. No ale po co pisać o nowych pomysłach Stali Rzeszów, lepiej przemilczeć temat. To samo z wyrokiem sądu o Okoniu, tu też temat przemilczany. Puszczą dopiero wtedy, jak coś znajdą na obronę Okonia, co by przypadkiem nic złego o Grudziądzu nie napisać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

Tzn. ogolnie wyrok w pozniejszych instancjach moze byc rozny , ale to nei zmienia faktu, ze szukaja obrony.......pisalem , jak hansen niby mial raka odrazu o tym dudnili , bez jakiegokolwiek sprawdzenia info, a okazalo sie ze niema,a tutaj dzialaja typowo antyStalowsko, zenada.....niemaja za bardzo konkurencji, to dlatego wchodza w uklady i konszakty, 3-4 negatyne felietony od Gorzowie i juz interwencja Wladka lub Zmory by byla , a o Rzeszowie jada ile popadnie na minus, a ze jestesmy na minusie z powodu MArty to sie wszystko extra im sprzedaje, malo kto narzeka bo wiekszosc nei trawi Rzeszowa wiec wszystko gra

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

Oczywiście ze mało kto narzeka, a jak my się odezwiemy, to albo posty lecą, albo piszą o "urojeniach". Najbardziej wkurza mnie to, ze Grudziądz jest faworyzowany i w centrali i w mediach, a prawdopodobnie będzie tak, że będą robić wszystko, zeby GKM się utrzymał. To taka walka z wiatrakami, no ale co zrobić, takie życie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Chcesz znac moja opinie? Mysle , ze my jestesmy skazani na spadek....... gdybysmy byli troszke mocneijsi to rozegralby sie miedzy nami a Wrockeim (tez na gorze jest neilubiany) lecz z ewzgledu co nas spotkalo , maja idealnego kandydata na spadek.....Grudziadz napewno nei spadnie , jestem tego pewien

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Mają parasol bezpieczeństwa. Oj ciekawy bedzie ten sezon oj ciekawy. Będą cyrki z komisarzami i sędziami z ubijaniem toru itp. ale przy odrobinie szczęścia myślę że damy radę. Chyba że będą takie akcje jak w meczu Play Off Leszno - Gorzów, to raczej szans nie mamy.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Uwierz mi , ze beda.....od lat liga rzadzi Zielonka i Gorzow i oni robia co chca, wielu nie bylo na reke awans Rzeszowa, nie oczywiscie ze wzgledu na odleglosci , a ze wzgledu na kolesiostwo

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Gorzów to wiadomo, ale Zielona chyba akurat nic takiego do nas nie ma. Niby tam Dowhan się dogadywał z Martą, no ale to było w 2013.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Tak naprawde (to moje zdanei ) nie dogadywali sie, chodzilo poprostu o zz-tke chyba w 2012 roku i od tego sie zaczely domysly o ich przyjazni, ale to raczej Marta chciala wejsc mu w kanal, sa podobni do Gorzowa tylko Gorzow robi to malo dyplomatycznie a Zielonka bardziej sie kryje

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Dokaldnei , ale akurat on celowo przeciw Rzeszowowi nei dziala, tylko garnie pod siebei, a ze to wiaze sie z dobrym stosunkiem z centrala , wiec wiadomo wychodzi co wychodzi

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.