Wątek dotyczący posta na blogu

Karuzelę czas zacząć - PGE Ekstraliga 2015

Hockley

Niemalże zgodnie z tradycją liga polska miała ruszyć w Święta Wielkanocne, ale z powodu niesprzyjających warunków pogodowych ze startem sezonu ligowego trzeba było się wstrzymać jeszcze jeden tydzień. Tym razem jednak nic nie stoi na przeszkodzie i w niedzielę żużel w Polsce w wydaniu ligowym ruszy (…)

przeczytaj cały artykuł

YoloUT- RSKZ

Bardzo fajnie napisane :) Obiektywna ocena,na poziomie :) Liczę na to,że moje Jaskółeczki dadzą z siebie wszystko ii jakoś damy radę. Na medale w tym sezonie nie liczę,najważniejszy cel to utrzymać się. Od początku stawiałam nas tak na 5 miejscu. Zobaczymy,co będzie. Byle bez kontuzji :) Wszystkim w tym nowym sezonie życzę wielu emocji i mnóstwa dobrej zabawy w czasie oglądania naszych drużyn :D Pozdrawiam ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley - RSKŻ

Dzięki bardzo za miłe słowa ;)
Tak, spoglądajac na składy ekip prezentujecie się na miejsce piąte, ewentualnie szóste, bo jednak osobiście minimalnie wyżej cenię Spartan. Przez wzgląd na juniorów przede wszystkim. Jeśli finanse będą ok, jeśli ominą Was urazy to utrzymanie jest stuprocentowe, bo jednak Kołodziej i Vaculik prezentują wysoki poziom i szczególnie u siebie będą niezwykle mocni. Wygrana na Mościcach dla faworytów może być niewykonalna, bo doszedł przecież Madsen, który - tak jak już napisałem w tekście - jest na tym obiekcie bardzo skuteczny.
Dzięki raz jeszcze i wzajemnie kolego. Pozdrawiam i powodzenia ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YoloUT- RSKZ

Koleżanko haha :D Przede wszystkim musimy wygrywać u siebie,boo z wyjazdami może być ciężko,ale trzeba się spiąć i jechać na sto procent ;) Jaki będzie tego efekt,zobaczymy,alee wierzę,że damy radę :) Dzięki wielkie ii wzajemnie. Pozdrawiam :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Hockley - RSKŻ

A to przepraszam koleżanko ;)
Wygrane na własnym obiekcie to zawsze rzecz najważniejsza. Wówczas można zgarnąć 14 punktów i jeszcze są szanse na bonusy, a wówczas druzyna liczy się w walce o czwórkę. Dzisiaj życzę emocji na inaugurację. Pozdrawiam ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
YoloUT- RSKZ

Ależ nic się nie stało :D Damy z siebie wszystko tego jestem pewna :D Jeszcze raz bardzo dziękuję ii życzę dobrej zabawy ;) Pozdrawiam ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.