Wątek dotyczący artykułu

Unia Tarnów żałuje błędów. Łukasz Sady: Można było wygrać z przytupem

Unia Tarnów może być zadowolona z ligowej inauguracji, bo pokonała mistrza Polski 50:40. - To mogła być jednak wygrana z przytupem, gdyby nie kilka błahych błędów - twierdzi prezes Łukasz Sady.

przeczytaj cały artykuł

ZKS STAL RZESZOW

hahaha wlasnei cyztalem, oswiadczenie kibicow tarnovii ahahhahaha niezli sa kibice unii ahahhahaha malo co sie nei posikalem ze smiechu i odrazu sobie o tobie przypomnialem ahhahahahah

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

Ogolnie smialem z tarnowskiego piekielka, jak unia sie skarzyla na Tarnowvie do gazet, o jakiejs akcji ze Szczucinem, gdzie unia becki dostala takie tam historyjki

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

Z tego oxo najbardziej smieje ....z pol roku temu wypisywal mi jak on to kocha Wisle, jak jest jej oddany itp. zgadnij gdzi ebyl w czasie ostatnich derbach Krakowa?

| Odpowiedz
blokuj
OXO

zakłamany komiksiarz z ciebie jest gdzie ja pisałem parchu jak to kocham Wisłe? Jestem z Krk a w sercu mam żużel i Unię

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

ahhahah teraz tak bo ci pokazalem jaki to jestes kibic wiselki, a jak mi tlumaczyles ze chodzic chcesz na zuzle w szaliku wisly bo kochasz wisle? ahhahaha teraz sie wypierasz? ahhahahafan clubie

| Odpowiedz
blokuj
OXO

to szukaj bo te że kibicuje Wisle to pewniak ale zawsze pisałem ze nr jeden jest żużel. Przykro mi że kibiców stali nie ma i trzeba Widzewowi kibicować ale to juz nie moja wina

| Odpowiedz
blokuj
OXO

Powiedz mi czym sie kierujesz bo to że normalny nie jesteś toi już wszyscy wiemy opinie czerpiesz z komiksów

| Odpowiedz
blokuj
OXO

czerepie nie interesują mnie infa z komiksów zapytałbym czy byłeś w ZG ale bym się wygłupił bo Stal na wyjazdach hahaha

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

na zuzle nei jezdze na wyjazdy , a jak juz to nei czesto, zreszta ja juz swoej w zyciu wyjezdzilem:):) info potwierdzone, dwa razy bylo zpaytanie unii o grilowanie i dwa razy nici ahahahhahah

| Odpowiedz
blokuj
OXO

ale boli cie to ze nikt nie ma cie za powaznego czlowieka. No jak? Komiksy ustawki ?? i to jeszcze przez internet

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.