Wątek dotyczący artykułu

Poznaliśmy pary I rundy play-off w NBA

Sezon zasadniczy 2014/2015 w NBA dobiegł końca! 30 drużyn rozegrało po 82 spotkania. Najlepiej wypadli Golden State Warriors, którzy zanotowali bilans 67-15.

przeczytaj cały artykuł

leper

mogliby ograniczyć playoffy do 4 drużyn na każdą konferencję. Do tego etapu rozgrywek powinny się dostać drużyny które mają realne szansę na mistrza, a wg mnie np na wschodzie większość drużyn na to nie ma szans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
heat_rays_fan

Wezcie juz zmiencie plyte z tym cienkim wschodem, non stop z tym wyjezdzacie i placzecie jak dzieci w przedszkolu. Jak sie nie podoba to nie ogladaj serii na wschodzie tylko ciesz oko super swietnymi seriami na zachodzie gdzie graja same swietne druzyny

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
leper

oj nie chodzi mi tylko o wschód, za 10 lat sytuacja może się odmienić i liga będzie bardziej wyrównana, lub to wschód będzie dominować. Ale nie chodzi o to. Dla większości drużyn które są rozstawione z nr 1 i 2 pierwsza runda to formalność. Tak jak wcześniej wspomniałem, w playoffach powinny grać drużyny które mają szanse na mistrza, a ile drużyn rozstawionych z nr 7 i 8 zdobyło mistrzostwo? Po Twoim avatarze wydaję się że jesteś kibicem baseballa, a w baseballu do playoffów dostają się 3 drużyny i 2 z wild card w każdej konferencji. I właśnie ja wolałbym aby do playoffów dostawały się po 4 drużyny na każdą konferencję. Ponadto dzięki temu można wydłużyć sezon regularny, tzn. tyle samo meczów ale na większej przestrzeni czasowej.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.